Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Guider/Länkar: Regler | Skötsel och underhåll

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guida dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 91 produkter
Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 59 kr

filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(2)

I lager 12 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Garlando Multi Garlando Multigarlando-multi-1

Garlando Multi

(20)

I lager 2 995 kr (3 595 kr)

Info & Val
skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(9)

I lager 229 kr

 
Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

129 kr

Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

59 kr

Stiga Hockeyspelare RödBlåstiga-hockeyspelare-rodbla-1

Stiga Hockeyspelare RödBlå

(0)

129 kr

black-arcade-1

Black Arcade

(0)

I lager 49 900 kr

world-champs-sverige-danmark-1

World Champs Sverige Danmark

(0)

I lager 879 kr

 
play-off-21-sverige-finland-1

Play Off 21 Sverige-Finland

(0)

899 kr

filtplattor-for-pushers-95mm-1

Filtplattor För Pushers 95mm

(0)

I lager 19 kr

4-6 veckor
Garlando Multi Pro 9garlando-multi-pro-9-1

Garlando Multi Pro 9

(1)

Beställningsvara 5 995 kr

2-3 veckor
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

2-3 veckor
gold-arcade-1

Gold Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

 
2-3 veckor
leicester-city-automatiskt-golfparaply-1

Leicester City Automatiskt Golfparaply

(0)

Beställningsvara 279 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(1)

I lager Från: 59 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

 
puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Buzzbuzz-1

Buzz

(0)

I lager 995 kr

Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(9)

I lager 2 495 kr

Madison L-Foot Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(5)

I lager 2 395 kr (2 795 kr)

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(2)

I lager 29 kr

 
ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(15)

I lager 399 kr

Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Florida Panthers Hockeyspelareflorida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(16)

I lager 69 kr

NY Islanders Hockeyspelareny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Linköping Hockeyspelarelinkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

 
Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelareanaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelarebuffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

Nashville Predators Hockeyspelarenashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

 
Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(10)

799 kr

Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(11)

I lager 129 kr

 
Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroithockeyspel-stanley-cup-toronto---detroit-1

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroit

(1)

I lager 799 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

129 kr

 
 
Visar 1-50 av 91 produkter