Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 87 produkter
2-3 veckor
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

2-3 veckor
gold-arcade-1

Gold Arcade

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Buzzbuzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

 
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 995 kr (2 295 kr)

Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 795 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(0)

I lager 12 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

 
NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 129 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Torontohockeyspel-stanley-cup-detroit---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto

(1)

I lager 799 kr

Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

 
San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

 
Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(13)

I lager 399 kr

Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

 
St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 69 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

 
HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelarephoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 69 kr

NY Islanders Hockeyspelareny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

 
Tampa Bay Lightning Hockeyspelaretampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Linköping Hockeyspelarelinkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelareanaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelarebuffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

 
 
Visar 1-50 av 87 produkter