Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 95 produkter
Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

 
puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

 
Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(2)

I lager Från: 49 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

 
pusher-twister-1

Pusher Twister

(0)

99 kr

San Jose Sharks Hockeyspelare san-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelare los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Dallas Stars Hockeyspelare dallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare anaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Phoenix Coyotes Hockeyspelare phoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

St. Louis Blues Hockeyspelare st-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare columbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelare chicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Detroit Red Wings Hockeyspelare detroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
Nashville Predators Hockeyspelare nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelare colorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelare vancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

Minnesota Wild Hockeyspelare minnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelare edmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Calgary Flames Hockeyspelare calgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Washington Capitals Hockeyspelare washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

89 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Florida Panthers Hockeyspelare florida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelare carolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

89 kr

 
Atlanta Trashers Hockeyspelare atlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare toronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Ottawa Senators Hockeyspelare ottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelare buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelare montreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Boston Bruins Hockeyspelare boston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelare philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

NY Rangers Hockeyspelare ny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

New Jersey Devils Hockeyspelare new-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
NY Islanders Hockeyspelare ny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Örebro Hockeyspelare rebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Växjö Hockeyspelare vaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Skellefteå Hockeyspelare skelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Frölunda Hockeyspelare frolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(10)

I lager 89 kr

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter