Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 95 produkter
puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

 
Puckar Gamesson Stor 3-pack puckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

Färjestad Hockeyspelare farjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

 
Hockeyspel Play Off Sverige-Finland Hockeyspel Play Off Sverige-Finland hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

I lager 579 kr (699 kr)

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Växjö Hockeyspelare vaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
Washington Capitals Hockeyspelare washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto hockeyspel-stanley-cup-detroit---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto

(1)

I lager 799 kr

Örebro Hockeyspelare rebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Calgary Flames Hockeyspelare calgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

Stiga Benställning stiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(13)

I lager 279 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelare edmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(2)

I lager Från: 49 kr

 
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

New Jersey Devils Hockeyspelare new-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Minnesota Wild Hockeyspelare minnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

NY Rangers Hockeyspelare ny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

 
Vancouver Canucks Hockeyspelare vancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 49 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelare philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelare colorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

Stiga Hockeymål stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 49 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Nashville Predators Hockeyspelare nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

 
Boston Bruins Hockeyspelare boston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Detroit Red Wings Hockeyspelare detroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

 
Brynäs Hockeyspelare brynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelare montreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelare chicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelare buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter