Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 89 produkter
Wasp 2 Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 699 kr (899 kr)

Info & Val
Folding Pool Plus Bordtennisskivafolding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(18)

I lager 6 495 kr

Info & Val
Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

Madison L-Foot Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 795 kr)

Garlando Multi Garlando Multigarlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 995 kr (3 595 kr)

Info & Val
 
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 795 kr (2 295 kr)

Puckar Gamesson Liten 3-packpuckar-gamesson-liten-3-pack-1

Puckar Gamesson Liten 3-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 59 kr

Garlando Multi Pro 9garlando-multi-pro-9-1

Garlando Multi Pro 9

(0)

I lager 5 995 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
Hockeyspel Stanley Cup Montreal - Torontohockeyspel-stanley-cup-montreal---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Montreal - Toronto

(1)

I lager 799 kr

Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 495 kr (1 995 kr)

Info & Val
 
Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 69 kr

pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(2)

I lager Från: 59 kr

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelarebuffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

 
Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

 
Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 129 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Filtplattor För Pushers 95mm filtplattor-for-pushers-95mm-1

Filtplattor För Pushers 95mm

(0)

I lager 19 kr

San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

 
Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(13)

I lager 399 kr

Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

 
St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Zodiaczodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

 
Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Folding Combo Deluxefolding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

Kombifold 6kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelarephoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
 
Visar 1-50 av 89 produkter