Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Guider/Länkar: Regler | Skötsel och underhåll

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guida dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 94 produkter
Gamesson Pushers Mini Gamesson Pushers Minigamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(5)

I lager 99 kr

Stratos Stratosstratos-1

Stratos

(12)

I lager 9 995 kr

Info & Val
black-arcade-1

Black Arcade

(0)

I lager 49 900 kr

Frölunda Hockeyspelare Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(11)

I lager 129 kr

Puck Deluxe 60 puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(2)

I lager 29 kr

 
Stiga Fotbollar World Champs Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

I lager 59 kr

Puckar Gamesson Liten 3-pack Puckar Gamesson Liten 3-packpuckar-gamesson-liten-3-pack-1

Puckar Gamesson Liten 3-pack

(17)

I lager 59 kr

Puck Fluor 80 puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

Brynäs Hockeyspelare Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(6)

I lager 129 kr

Puckar Gamesson Stor 3-pack Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 59 kr

 
Skellefteå Hockeyspelare Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Pusher Plus Blå pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(1)

I lager Från: 49 kr

Djurgården Hockeyspelare Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(6)

I lager 129 kr

Zodiac Zodiaczodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Stiga Puckar 3-pack Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(19)

I lager 69 kr

 
Filtplattor För Pushers Svart filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(2)

I lager 12 kr

Real Air Multi Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(6)

I lager Fr. 3 495 kr (3 995 kr)

Luleå Hockeyspelare Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Pusher Champion pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Stiga Hockeyspelare RödBlåstiga-hockeyspelare-rodbla-1

Stiga Hockeyspelare RödBlå

(0)

I lager 129 kr

NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Shark White Shark Whiteshark-white-1

Shark White

(4)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

 
Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Madison L-Foot Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(5)

I lager 2 395 kr (2 795 kr)

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroithockeyspel-stanley-cup-toronto---detroit-1

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroit

(1)

I lager 799 kr

 
Edmonton Oilers Hockeyspelareedmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(15)

I lager 399 kr

 
Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(1)

I lager 1 495 kr (1 995 kr)

Info & Val
Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(6)

I lager 129 kr

St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

filtplattor-for-pushers-95mm-1

Filtplattor För Pushers 95mm

(0)

I lager 19 kr

 
Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

Pusher Plus Röd pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(3)

I lager Från: 59 kr

Florida Panthers Hockeyspelareflorida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

world-champs-sverige-danmark-1

World Champs Sverige Danmark

(0)

I lager 879 kr

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

 
 
Visar 1-50 av 94 produkter