:popularitet Air Hockey

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

:popularitet

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 89 produkter
Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 39 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Puckar Gamesson Stor 3-pack puckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

 
Philadelphia Flyers Hockeyspelare philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Djurgården Hockeyspelare djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Örebro Hockeyspelare rebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Reglagestång Stiga reglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 49 kr

 
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

 
Linköping Hockeyspelare linkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare anaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelare buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Stiga Hockeymål stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 49 kr

Nashville Predators Hockeyspelare nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

New Jersey Devils Hockeyspelare new-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

 
Washington Capitals Hockeyspelare washington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Luleå Hockeyspelare lulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Dallas Stars Hockeyspelare dallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Ottawa Senators Hockeyspelare ottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

 
Detroit Red Wings Hockeyspelare detroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Stratos stratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
NY Rangers Hockeyspelare ny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland hockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

 
Calgary Flames Hockeyspelare calgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelare los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare toronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Wasp 2 Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
 
Brynäs Hockeyspelare brynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelare chicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto hockeyspel-stanley-cup-detroit---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto

(1)

I lager 799 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelare edmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Skellefteå Hockeyspelare skelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelare atlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare columbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
 
Visar 1-50 av 89 produkter