Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 20/12 kl 13 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
1-50 av 96
Sortera:
comix-arcade-1

Comix Arcade

(0)

I lager 49 900 kr

Gamesson Pushers Minigamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(5)

I lager 99 kr

black-arcade-1

Black Arcade

(0)

I lager 49 900 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(8)

I lager 1 795 kr (2 295 kr)

Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(6)

I lager Fr. 3 495 kr (3 995 kr)

 
Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 59 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Kombifold 6kombifold-6-1

Kombifold 6

(11)

I lager 5 995 kr

Garlando Multi Pro 9garlando-multi-pro-9-1

Garlando Multi Pro 9

(1)

I lager 5 995 kr

Garlando Multi Garlando Multigarlando-multi-1

Garlando Multi

(18)

I lager 2 995 kr (3 595 kr)

Info & Val
 
Puckar Deluxepuckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Puckar Gamesson Liten 3-packpuckar-gamesson-liten-3-pack-1

Puckar Gamesson Liten 3-pack

(17)

I lager 59 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Madison L-Foot Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(5)

I lager 2 395 kr (2 795 kr)

 
Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroithockeyspel-stanley-cup-toronto---detroit-1

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroit

(1)

I lager 799 kr

Edmonton Oilers Hockeyspelareedmonton-oilers-hockeyspelare-1

Edmonton Oilers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Djurgården Hockeyspelaredjurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(6)

I lager 129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Stiga Hockeyspelare RödBlåstiga-hockeyspelare-rodbla-1

Stiga Hockeyspelare RödBlå

(0)

I lager 129 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(15)

I lager 399 kr

 
Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Folding Pool Plus Bordtennisskivafolding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(21)

I lager 6 495 kr

Info & Val
Växjö Hockeyspelarevaxjo-hockeyspelare-1

Växjö Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

ersattningsfilt-for-pusher-twister-1

Ersättningsfilt För Pusher Twister

(0)

I lager 49 kr

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(1)

I lager 1 495 kr (1 995 kr)

Info & Val
 
Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

Färjestad Hockeyspelarefarjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(6)

I lager 129 kr

St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Zodiaczodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
 
Boston Bruins Hockeyspelareboston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Stiga Puckar 3-packstiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(19)

I lager 69 kr

Vancouver Canucks Hockeyspelarevancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

Foldair Foldairfoldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Örebro Hockeyspelarerebro-hockeyspelare-1

Örebro Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

 
pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(2)

I lager Från: 59 kr

Florida Panthers Hockeyspelareflorida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

Arizona Coyotes Hockeyspelarearizona-coyotes-hockeyspelare-1

Arizona Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(15)

I lager 69 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelarecolorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

NY Islanders Hockeyspelareny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(1)

I lager 12 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelaretampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
 
Visar 1-50 av 96 produkter