Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 95 produkter
Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 29 kr

Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Brynäs Hockeyspelare brynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

 
Puckar Gamesson Stor 3-pack puckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

Djurgården Hockeyspelare djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Stratos stratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
 
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Philadelphia Flyers Hockeyspelare philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelare colorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

 
Stiga Hockeymål stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 49 kr

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Nashville Predators Hockeyspelare nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

 
Boston Bruins Hockeyspelare boston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Detroit Red Wings Hockeyspelare detroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

 
Montreal Canadiens Hockeyspelare montreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelare chicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelare buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare columbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

 
Färjestad Hockeyspelare farjestad-hockeyspelare-1

Färjestad Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Ottawa Senators Hockeyspelare ottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

St. Louis Blues Hockeyspelare st-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare toronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelare phoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Linköping Hockeyspelare linkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

Atlanta Trashers Hockeyspelare atlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
 
Dallas Stars Hockeyspelare dallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

skolpack-litet-1

Skolpack Litet

(4)

I lager 229 kr

Florida Panthers Hockeyspelare florida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelare los-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland Hockeyspel Play Off Sverige-Finland hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

I lager 579 kr (699 kr)

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare tampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter