Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 87 produkter
Wasp 2 Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(22)

I lager 799 kr (899 kr)

Info & Val
Folding Pool Plus Bordtennisskivafolding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(18)

I lager 6 495 kr

Info & Val
Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 695 kr (1 995 kr)

Info & Val
filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(0)

I lager 12 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

 
Garlando Multi Garlando Multigarlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 995 kr (3 595 kr)

Info & Val
Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 795 kr

Puckar Gamesson Liten 3-packpuckar-gamesson-liten-3-pack-1

Puckar Gamesson Liten 3-pack

(12)

I lager 59 kr

Brynäs Hockeyspelarebrynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 129 kr

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(0)

I lager Från: 49 kr

 
Folding Combo Deluxefolding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

HV71 Hockeyspelarehv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 129 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelarephoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelaremontreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(11)

I lager 69 kr

Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

NY Islanders Hockeyspelareny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Tampa Bay Lightning Hockeyspelaretampa-bay-lightning-hockeyspelare-1

Tampa Bay Lightning Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 5 995 kr (6 495 kr)

Linköping Hockeyspelarelinkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelareanaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelarebuffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

Nashville Predators Hockeyspelarenashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Puckar Deluxepuckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

Washington Capitals Hockeyspelarewashington-capitals-hockeyspelare-1

Washington Capitals Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Luleå Hockeyspelarelulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Stiga Fotbollar World Champsstiga-fotbollar-world-champs-1

Stiga Fotbollar World Champs

(0)

I lager 59 kr

 
Detroit Red Wings Hockeyspelaredetroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Stratosstratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
NY Rangers Hockeyspelareny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

Hockeyspel High Speed Sverige-Finlandhockeyspel-high-speed-sverige-finland-1

Hockeyspel High Speed Sverige-Finland

(9)

I lager 799 kr

Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

 
Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Toronto Maple Leafs Hockeyspelaretoronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

Chicago Black Hawks Hockeyspelarechicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelarephiladelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 995 kr (2 295 kr)

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Torontohockeyspel-stanley-cup-detroit---toronto-1

Hockeyspel Stanley Cup Detroit - Toronto

(1)

I lager 799 kr

Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 59 kr

Skellefteå Hockeyspelareskelleftea-hockeyspelare-1

Skellefteå Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

San Jose Sharks Hockeyspelaresan-jose-sharks-hockeyspelare-1

San Jose Sharks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
 
Visar 1-50 av 87 produkter