Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Biosoffor

Nyhetsbrev

Våra varumärken

Beställ senast 22/12 kl 12 för goda chanser till leverans innan jul. Spelbord +20kg hinner tyvärr inte levereras innan jul.

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Guider/Länkar: Regler | Skötsel och underhåll

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guida dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 91 produkter
Folding Pool Plus Bordtennisskivafolding-pool-plus-bordtennisskiva-1

Folding Pool Plus Bordtennisskiva

(21)

I lager 6 495 kr

Info & Val
Stratosstratos-1

Stratos

(12)

I lager 11 995 kr

Info & Val
black-arcade-1

Black Arcade

(0)

I lager 49 900 kr

Gamesson Pushers Minigamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(5)

I lager 99 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
pusher-plus-rod-1

Pusher Plus Röd

(3)

I lager Från: 59 kr

Puckar Gamesson Liten 3-packpuckar-gamesson-liten-3-pack-1

Puckar Gamesson Liten 3-pack

(17)

I lager 59 kr

filtplattor-for-pushers-svart-1

Filtplattor För Pushers Svart

(2)

I lager 12 kr

Madison L-Foot Madison L-Footmadison-l-foot-1

Madison L-Foot

(5)

I lager 2 395 kr (2 795 kr)

pusher-plus-bla-1

Pusher Plus Blå

(1)

I lager Från: 59 kr

 
Pittsburgh Penguins Hockeyspelarepittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Carolina Hurricanes Hockeyspelarecarolina-hurricanes-hockeyspelare-1

Carolina Hurricanes Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Folding Combo Deluxefolding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(1)

I lager 4 995 kr

St. Louis Blues Hockeyspelarest-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Buzzbuzz-1

Buzz

(0)

I lager 995 kr

 
filtplattor-for-pushers-95mm-1

Filtplattor För Pushers 95mm

(0)

I lager 19 kr

Shark Black Shark Blackshark-black-1

Shark Black

(1)

I lager 1 795 kr (1 995 kr)

Info & Val
Florida Panthers Hockeyspelareflorida-panthers-hockeyspelare-1

Florida Panthers Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

world-champs-sverige-danmark-1

World Champs Sverige Danmark

(0)

I lager 879 kr

Zodiaczodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
 
puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

Reglagestång Stigareglagestang-stiga-1

Reglagestång Stiga

(16)

I lager 69 kr

Puckar Gamesson Stor 3-packpuckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 59 kr

NY Islanders Hockeyspelareny-islanders-hockeyspelare-1

NY Islanders Hockeyspelare

(2)

I lager 129 kr

skolpack-stort-1

Skolpack Stort

(9)

I lager 229 kr

 
Linköping Hockeyspelarelinkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 129 kr

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelareanaheim-mighty-ducks-hockeyspelare-1

Anaheim Mighty Ducks Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelarebuffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Stiga Hockeymålstiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 69 kr

 
New Jersey Devils Hockeyspelarenew-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(2)

I lager 29 kr

Dallas Stars Hockeyspelaredallas-stars-hockeyspelare-1

Dallas Stars Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Ottawa Senators Hockeyspelareottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Shark Whiteshark-white-1

Shark White

(4)

I lager 1 995 kr

 
Calgary Flames Hockeyspelarecalgary-flames-hockeyspelare-1

Calgary Flames Hockeyspelare

(1)

I lager 129 kr

Wasp 2wasp-2-1

Wasp 2

(35)

I lager 995 kr

Info & Val
Frölunda Hockeyspelarefrolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(11)

I lager 129 kr

Los Angeles Kings Hockeyspelarelos-angeles-kings-hockeyspelare-1

Los Angeles Kings Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

 
puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

Real Air Multi Real Air Multireal-air-multi-1

Real Air Multi

(6)

I lager Fr. 3 495 kr (3 995 kr)

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroithockeyspel-stanley-cup-toronto---detroit-1

Hockeyspel Stanley Cup Toronto - Detroit

(1)

I lager 799 kr

Mars De Luxe 3in1 Mars De Luxe 3in1mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

 
Atlanta Trashers Hockeyspelareatlanta-trashers-hockeyspelare-1

Atlanta Trashers Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Columbus Blue Jackets Hockeyspelarecolumbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

Jupiter Tele 4 In 1jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(9)

I lager 2 495 kr

Stiga Benställningstiga-benstallning-1

Stiga Benställning

(15)

I lager 399 kr

Minnesota Wild Hockeyspelareminnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 129 kr

 
 
Visar 1-50 av 91 produkter