Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 1-50 av 99 produkter
modern-8-valnot-1

Modern 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

modern-6-valnot-1

Modern 6 Valnöt

(0)

Beställningsvara 31 900 kr

modern-7-valnot-1

Modern 7 Valnöt

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

curulis-7-ek-1

Curulis 7 Ek

(0)

Beställningsvara 29 990 kr

mission-7-drivved-1

Mission 7 Drivved

(0)

Beställningsvara 29 900 kr

 
modern-7-ek-1

Modern 7 Ek

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

curulis-8-ek-1

Curulis 8 Ek

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

modern-8-ek-1

Modern 8 Ek

(0)

Beställningsvara 33 900 kr

mission-8-drivved-1

Mission 8 Drivved

(0)

Beställningsvara 32 900 kr

curulis-8-valnot-1

Curulis 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara 34 900 kr

 
modern-6-ek-1

Modern 6 Ek

(0)

Beställningsvara 31 900 kr

parsons-7-valnot-1

Parsons 7 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

europool-parsons-7-ek-1

Parsons 7 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 25 900 kr

europool-parsons-8-ek-1

Parsons 8 Ek

(0)

Beställningsvara Från: 26 900 kr

europool-parsons-8-valnot-1

Parsons 8 Valnöt

(0)

Beställningsvara Från: 27 900 kr

 
Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

Beställningsvara 4 995 kr

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön windsor-biljardmatbord-vit-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Vit Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

 
Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

Beställningsvara 10 995 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

 
Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

 
Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager Från: 599 kr (699 kr)

victory-1

Victory

(0)

Beställningsvara 59 900 kr

Ella 9 Svart Ella 9 Svart ella-9-svart-1

Ella 9 Svart

(0)

Beställningsvara 24 995 kr (27 995 kr)

Info & Val
Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 15 995 kr (19 995 kr)

Info & Val
Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 15 995 kr (18 995 kr)

Info & Val
 
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(1)

I lager 16 995 kr

Info & Val
Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-mork-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord Mörk Valnöt Grön

(0)

Beställningsvara 15 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön windsor-biljardmatbord-6ft-valnot-gron-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Valnöt Grön

(1)

Beställningsvara 14 900 kr

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart windsor-biljardmatbord-6ft-vit-svart-1

Windsor Biljard/Matbord 6ft Vit Svart

(0)

Beställningsvara 14 900 kr

Ambassador Mynt 8 ambassador-mynt-8-1

Ambassador Mynt 8

(0)

Beställningsvara Från: 43 900 kr

 
Ambassador Mynt 7 ambassador-mynt-7-1

Ambassador Mynt 7

(0)

Beställningsvara 39 900 kr

Ambassador Mynt 6 ambassador-mynt-6-1

Ambassador Mynt 6

(0)

Beställningsvara 37 900 kr

Blazer 8 blazer-8-1

Blazer 8

(1)

Beställningsvara 20 995 kr

Info & Val
 
 
 
Visar 1-50 av 99 produkter