:senast-inlagd Biljardbord

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

:senast-inlagd

Biljardbord

Sortering:
Antal:
Ett brett utbud av biljardbord för både hem, skolor och hallar.

Guider/Länkar: Montera Biljardduk | Montera Skifferskiva | Rumsstorlek | Monteringshjälp Biljardbord | Biljardbord Köpguide

Biljardbord Hobby är kategorin för dig som letar efter en enkellösning. Borden monteras på ca 1 timme och är lätta att flytta pga att spelytan är av MDF. Det är dock enklare i uppbygganden och MDF-spelytan blir aldrig lika perfekt som en skifferskiva. Biljarbord Skiffer är för dig om letar ett rejält alterntiv med snygg design. Alla komponenter blir bättre och skivan ger en högklassig spelkänsla.Biljardbord/Matbord kombinerar två användsområden i ett bord. Kombibord & Paket kombinerar biljard med t.ex. bordtennis och foosball i samma bord. Biljardbord Mynt kan vara en bra inkomstkälla. Biljardbord Match är för hallen eller den seriösa hemanvänderaren. Snookerbord är bord anpassade för det klassiska spelet.

Visar 1-50 av 88 produkter
Mallory 8 Black Cherry mallory-8-black-cherry-1

Mallory 8 Black Cherry

(0)

I lager 29 995 kr

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk avant-garde-dark-walnut-rod-duk-1

Avant Garde Dark Walnut Röd Duk

(0)

I lager 19 995 kr

Avant Garde Grey Grön Duk avant-garde-grey-gron-duk-1

Avant Garde Grey Grön Duk

(0)

I lager Från: 19 995 kr

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

 
Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

I lager 9 995 kr

 
Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Colt 8 Black Colt 8 Black colt-8-black-1

Colt 8 Black

(0)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
Colt 7 Black Colt 7 Black colt-7-black-1

Colt 7 Black

(0)

I lager 18 995 kr (21 995 kr)

Info & Val
 
DESTROYER 9 destroyer-9-1

DESTROYER 9

(1)

I lager 16 995 kr

Info & Val
 
Aristocrat aristocrat-1

Aristocrat

(0)

I lager Från: 166 341 kr

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Stallion 8 Nutmeg Stallion 8 Nutmeg stallion-8-nutmeg-1

Stallion 8 Nutmeg

(0)

I lager 19 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
Mustang 8 Nutmeg Mustang 8 Nutmeg mustang-8-nutmeg-1

Mustang 8 Nutmeg

(2)

I lager 19 995 kr (20 995 kr)

Info & Val
 
Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

I lager 5 995 kr (6 995 kr)

Lay Flat Snooker 6 lay-flat-snooker-6-1

Lay Flat Snooker 6

(0)

I lager 5 495 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

 
Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 6 995 kr

Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 18 900 kr

 
Megan 8 Port megan-8-port-1

Megan 8 Port

(0)

I lager 29 995 kr

Info & Val
Ella 8 Black ella-8-black-1

Ella 8 Black

(2)

I lager 26 995 kr

Info & Val
 
Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
DESTROYER 8 DESTROYER 8 destroyer-8-1

DESTROYER 8

(28)

I lager 13 995 kr (14 495 kr)

Info & Val
DESTROYER 7 DESTROYER 7 destroyer-7-1

DESTROYER 7

(8)

I lager 12 999 kr (13 495 kr)

Info & Val
Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

 
Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 7 995 kr

6-8 veckor
Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

Beställningsvara 7 995 kr

Ca 2 veckor
mission-drivved-1

Mission Drivved

(0)

Beställningsvara Från: 29 900 kr

Ca 2 veckor
curulis-1

Curulis

(0)

Beställningsvara Från: 29 990 kr

 
 
Visar 1-50 av 88 produkter