Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Gamesson Minibiljard Lth Ii

599 kr
(699 kr)
12 mån räntefritt 50 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19095
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Spelyta: 83 x 40 cm
Yttermått: 91 x 48 x 20 cm
Vikt: 8 kg

Minibiljard Lth Ii

Minibiljard för alla er som inte har mer plats. Placeras på befintligt bord.

Medföljer
2st köer 90 cm, skruvläder 12 mm (M12)
Bollset 38 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Gamesson Minibiljard Lth Ii.

Omdömen och betyg

Eva Kristina, 2018-01-09

Västerås Stad, 2017-12-06
Bra och funktionell produkt till ett bra pris.
VÄSTERÅS KOMMUN Håkantorpsskolan, 2017-10-04
En stabil och bra produkt.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

Beställningsvara 4 995 kr (6 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

 
300 Rise Of An Empire Affisch Teaser A5 300-rise-of-an-empire-affisch-teaser-1

300 Rise Of An Empire Affisch Teaser A5

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Paris Saint Germain Keps JR paris-saint-germain-keps-jr-1

Paris Saint Germain Keps JR

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

Flash IPhone 5 Skal Flash flash-iphone-5-skal-flash-1

Flash IPhone 5 Skal Flash

(1)

I lager 60 kr (199 kr)

MCFC SoccerStarz Nastasic manchester-city-soccerstarz-nastasic-1

MCFC SoccerStarz Nastasic

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Batman Ryggsäck Classic Logo batman-ryggsack-classic-logo-1

Batman Ryggsäck Classic Logo

(0)

I lager 279 kr (399 kr)