Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Garlando F100

3 995 kr
(4 595 kr)
12 mån räntefritt 333 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 276
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 145x72x87 cm
Vikt: 55 kg

F100

Elegant, sobert med, en varm cherrywoodbeläggning som smälter in i alla rum. Dess höga kvalitet och mycket stabila konstruktion gör F-100 till det perfekta bordet för vuxna och barn.

Kraftig 24mm tjock MDF-kabinett med melaminbeläggning. Färg: cherrywood.

Kvadratiska ben (10 x 10cm) i 15mm tjock MDF med melaminbeläggning. Färg: svart.

2mm tjocka genomgående stålstänger med kromade för ett varaktigt skydd.

Nylonbussningar för minskat slitage.

Röda och blåa spelare i oförstörbar plast. Gjutna direkt på stängerna.

MDF-spelyta med melaminbeläggning och gräseffekt.

Snabb och enkel bollretur bakom varje mål.

3 vita standardbollar medföljer.

F-100 uppfyller de europeiska säkerhetsreglerna EN 71-1, 71-2, 71-3 och 71-9. 2 års garanti mot tillverkningsfel.

Förpackningen har starka polystyrenskydd för att förhindra fraktskador.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 2-3 timmar.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Fotbollsspelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando F100.

Omdömen och betyg

Marknadsbyrån I Skandinavien AB, 2018-07-12

Multaka A Sham Förening, 2017-11-17

Jon, 2016-07-26

Lars Olof, 2014-08-30

Horisont, 2011-08-25

KJ, 2010-10-06
Ok att spela på, men planen har vissa "döda zoner" där bollen kan ligga utan att man når den. Annars stabilt bord och lagom på alla sätt.
Joakim Andersson, 2010-04-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(14)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(6)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(4)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

Beställningsvara Från: 7 495 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

G500 Houndstooth g500-houndstooth-1

G500 Houndstooth

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

G500 Military g500-military-1

G500 Military

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
CFC Huvtröja Crest Blå CFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest BlåCFC Huvtröja Crest Blå chelsea-huvtroja-crest-bla-1

CFC Huvtröja Crest Blå

(11)

I lager 399 kr (499 kr)

AFC Bäddset Established arsenal-baddset-established-1

AFC Bäddset Established

(2)

I lager 299 kr (449 kr)

LFC SoccerStarz Johnson liverpool--soccerstarz-johnson-1

LFC SoccerStarz Johnson

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

Sons Of Anarchy Kalender 2015 sons-of-anarchy-kalender-2015-1

Sons Of Anarchy Kalender 2015

(0)

I lager 9 kr (99 kr)

Sverige T-shirt Zlatan Superman Sverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan Superman sverige-t-shirt-zlatan-superman-1

Sverige T-shirt Zlatan Superman

(2)

I lager 224 kr (249 kr)