Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Garlando F100

3 995 kr
(4 595 kr)
12 mån räntefritt 333 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 276
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 145x72x87 cm
Vikt: 55 kg

F100

Elegant, sobert med, en varm cherrywoodbeläggning som smälter in i alla rum. Dess höga kvalitet och mycket stabila konstruktion gör F-100 till det perfekta bordet för vuxna och barn.

Kraftig 24mm tjock MDF-kabinett med melaminbeläggning. Färg: cherrywood.

Kvadratiska ben (10 x 10cm) i 15mm tjock MDF med melaminbeläggning. Färg: svart.

2mm tjocka genomgående stålstänger med kromade för ett varaktigt skydd.

Nylonbussningar för minskat slitage.

Röda och blåa spelare i oförstörbar plast. Gjutna direkt på stängerna.

MDF-spelyta med melaminbeläggning och gräseffekt.

Snabb och enkel bollretur bakom varje mål.

3 vita standardbollar medföljer.

F-100 uppfyller de europeiska säkerhetsreglerna EN 71-1, 71-2, 71-3 och 71-9. 2 års garanti mot tillverkningsfel.

Förpackningen har starka polystyrenskydd för att förhindra fraktskador.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 2-3 timmar.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Fotbollsspelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando F100.

Omdömen och betyg

Multaka A Sham Förening, 2017-11-17

Jon, 2016-07-26

Lars Olof, 2014-08-30

Horisont, 2011-08-25

KJ, 2010-10-06
Ok att spela på, men planen har vissa "döda zoner" där bollen kan ligga utan att man når den. Annars stabilt bord och lagom på alla sätt.
Joakim Andersson, 2010-04-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

Beställningsvara 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 495 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 7 495 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

G500 Houndstooth g500-houndstooth-1

G500 Houndstooth

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
AFC Mössa Rosa Vitkant arsenal-mossa-rosa-vitkant-1

AFC Mössa Rosa Vitkant

(0)

I lager 89 kr (119 kr)

LFC T-shirt Gerrard Liverbird LFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard LiverbirdLFC T-shirt Gerrard Liverbird liverpool-t-shirt-gerrard-liverbird-1

LFC T-shirt Gerrard Liverbird

(4)

I lager 224 kr (299 kr)

LFC Nylonfotboll All Surface liverpool-nylonfotboll-all-surface-1

LFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

South Park Nyckelring Suck My Balls south-park-nyckelring-suck-my-balls-1

South Park Nyckelring Suck My Balls

(1)

I lager 23 kr (39 kr)

Sverige T-shirt Flagga Svart Sverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga Svart sverige-t-shirt-flagga-svart-1

Sverige T-shirt Flagga Svart

(0)

I lager 149 kr (249 kr)