Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey

Sortering:
Antal:
Air-hockey är ett snabb spel som är enkelt att börja spela.

Air-hockeyavdelningen på Spelbord.se erbjuder Air-hockeyspel och tillbehör till konkurrenskraftiga priser.

Vi har valt att bedriva vår air-hockeyförsäljning som en del av Spelbord.se trots att utbudet är lika brett som i en specialbutik. Det för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning.

Bland våra märken märks Garlando, BCE, Riley och Gamesson.

Vi har alla produkter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service.

På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 95 produkter
Stiga Puckar 3-pack stiga-puckar-3-pack-1

Stiga Puckar 3-pack

(15)

I lager 29 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark fotbollsspel-world-champs-sverige-danmark-1

Fotbollsspel World Champs Sverige-Danmark

(0)

I lager 579 kr (699 kr)

Brynäs Hockeyspelare brynas-hockeyspelare-1

Brynäs Hockeyspelare

(4)

I lager 89 kr

Frölunda Hockeyspelare frolunda-hockeyspelare-1

Frölunda Hockeyspelare

(10)

I lager 89 kr

 
NY Rangers Hockeyspelare ny-rangers-hockeyspelare-1

NY Rangers Hockeyspelare

(2)

I lager 89 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 395 kr (2 495 kr)

 
Gamesson Pushers Mini gamesson-pushers-mini-1

Gamesson Pushers Mini

(2)

I lager 59 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(1)

I lager 29 kr

Luleå Hockeyspelare lulea-hockeyspelare-1

Luleå Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Hockeyspel Play Off Sverige-Finland Hockeyspel Play Off Sverige-Finland hockeyspel-play-off-sverige-finland-1

Hockeyspel Play Off Sverige-Finland

(5)

I lager 579 kr (699 kr)

Hockeyspel Stanley Cup USA-Canada hockeyspel-stanley-cup-usa-canada-1

Hockeyspel Stanley Cup USA-Canada

(1)

I lager 799 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

New Jersey Devils Hockeyspelare new-jersey-devils-hockeyspelare-1

New Jersey Devils Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Minnesota Wild Hockeyspelare minnesota-wild-hockeyspelare-1

Minnesota Wild Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Vancouver Canucks Hockeyspelare vancouver-canucks-hockeyspelare-1

Vancouver Canucks Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

puck-deluxe-60-1

Puck Deluxe 60

(0)

I lager 29 kr

Philadelphia Flyers Hockeyspelare philadelphia-flyers-hockeyspelare-1

Philadelphia Flyers Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Colorado Avalanche Hockeyspelare colorado-avalanche-hockeyspelare-1

Colorado Avalanche Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Stiga Hockeymål stiga-hockeymal-1

Stiga Hockeymål

(2)

I lager 49 kr

 
Pittsburgh Penguins Hockeyspelare pittsburgh-penguins-hockeyspelare-1

Pittsburgh Penguins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Nashville Predators Hockeyspelare nashville-predators-hockeyspelare-1

Nashville Predators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

pusher-champion-1

Pusher Champion

(2)

I lager 79 kr

 
Boston Bruins Hockeyspelare boston-bruins-hockeyspelare-1

Boston Bruins Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Detroit Red Wings Hockeyspelare detroit-red-wings-hockeyspelare-1

Detroit Red Wings Hockeyspelare

(1)

I lager 89 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(3)

I lager 39 kr

Montreal Canadiens Hockeyspelare montreal-canadiens-hockeyspelare-1

Montreal Canadiens Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Chicago Black Hawks Hockeyspelare chicago-black-hawks-hockeyspelare-1

Chicago Black Hawks Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

Puckar Gamesson Stor 3-pack puckar-gamesson-stor-3-pack-1

Puckar Gamesson Stor 3-pack

(15)

I lager 49 kr

Djurgården Hockeyspelare djurgarden-hockeyspelare-1

Djurgården Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

Buffalo Sabres Hockeyspelare buffalo-sabres-hockeyspelare-1

Buffalo Sabres Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

 
Columbus Blue Jackets Hockeyspelare columbus-blue-jackets-hockeyspelare-1

Columbus Blue Jackets Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

Ottawa Senators Hockeyspelare ottawa-senators-hockeyspelare-1

Ottawa Senators Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

St. Louis Blues Hockeyspelare st-louis-blues-hockeyspelare-1

St. Louis Blues Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

HV71 Hockeyspelare hv71-hockeyspelare-1

HV71 Hockeyspelare

(5)

I lager 89 kr

 
Toronto Maple Leafs Hockeyspelare toronto-maple-leafs-hockeyspelare-1

Toronto Maple Leafs Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

Phoenix Coyotes Hockeyspelare phoenix-coyotes-hockeyspelare-1

Phoenix Coyotes Hockeyspelare

(0)

I lager 89 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Linköping Hockeyspelare linkoping-hockeyspelare-1

Linköping Hockeyspelare

(3)

I lager 89 kr

 
 
Visar 1-50 av 95 produkter