Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder Sterling Dartskåp

2 495 kr
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Darttavla (Mer info):
Alt/Storlek:Port
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2037
Kategori: Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder
Varumärke: Legacy
Garanti: 2 år + Livstid
Yttermått: 61 x 8 x 81 cm
Vikt: 13 kg

Sterling Dartskåp

Dartskåp i Legacys Sterling-serie.

Komplettera ditt spelrum med sterling-dartskåp. Borstad mässing hårdvara och rymmer de flesta elektroniska darttavlorna.

Denna produkt har en port-finish och omges med fördel av andra produkter från Legacy med samma finish. Det går även att beställa ett prov. Detta gör du genom att skicka din adress och vilken finish med hjälp av kontakta oss till höger.

Endast skåp. Tavla och pilar ingår inte.

Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder innehåller fler produkter som liknar Legacy Sterling Dartskåp.

Omdömen och betyg

John Mikael, 2016-03-02

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Dartset Kings Head dartset-kings-head-1

Dartset Kings Head

(10)

I lager 799 kr

Teknik teknik-1

Teknik

(1)

I lager 759 kr

Info & Val
Harrows Pro Choice Set harrows-pro-choice-set-1

Harrows Pro Choice Set

(3)

Beställningsvara 1 295 kr

unicorn-striker-dartset-1

Unicorn Striker Dartset

(2)

Beställningsvara 1 299 kr

dartskap-black-with-skull-1

Dartskåp Black With Skull

(1)

I lager 799 kr

dartskap-rosewood-lion-1

Dartskåp Rosewood Lion

(0)

599 kr

dartskap-plain-black-1

Dartskåp Plain Black

(0)

799 kr

dartskap-white-plain-1

Dartskåp White Plain

(0)

I lager 799 kr

Dartbakgrund Designa Svart dartbakgrund-designa-svart-1

Dartbakgrund Designa Svart

(1)

599 kr

Dartbakgrund Fyrdelad dartbakgrund-fyrdelad-1

Dartbakgrund Fyrdelad

(0)

499 kr

dartskap-budweiser-1

Dartskåp Budweiser

(0)

I lager 1 195 kr

Dartskåp Deluxe Black dartskap-deluxe-black-1

Dartskåp Deluxe Black

(0)

I lager 1 395 kr

dartset-professional-home-1

Dartset Professional Home

(0)

Beställningsvara 1 749 kr

dartskap-spider-vit-1

Dartskåp Spider Vit

(0)

I lager 799 kr

 
RMCF Slips Diamond real-madrid-slips-diamond-1

RMCF Slips Diamond

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

Big Bang Theory Affisch Ufo A705 big-bang-theory-affisch-ufo-1

Big Bang Theory Affisch Ufo A705

(1)

I lager 30 kr (99 kr)

LFC Mössa Vändbar Rödblå Barn LFC Mössa Vändbar Rödblå Barn liverpool-mossa-vandbar-rodbla-barn-1

LFC Mössa Vändbar Rödblå Barn

(1)

I lager 74 kr (99 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)

Incredible Hulk Pinn Zoom incredible-hulk-pinn-zoom-1

Incredible Hulk Pinn Zoom

(0)

I lager 11 kr (19 kr)