Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Tectonic Tecto Indoor

3 295 kr
12 mån räntefritt 275 kr / månad (avgifter tillkommer)
Tillbehörset (Mer info):
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1265
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Tectonic
Garanti: 2 år (3 år för utomhusspelytor)
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: 75x152.5x183 cm
Vikt: 59 kg

Tecto Indoor

Tecto indoor är ett bord som är tillverkat av franska Cornilleau. Prisvärt bord med fasta nätstolpar och 16 mm spelyta. Det har också säkert och utrymmesbesparande fällmekanism.

Spelyta: Spånskiva 16 mm
Beläggning: Standard (blå)
Transporthjul: Dubbelhjul 130 mm (diameter)
Benkonstruktion:25 mm i försinkat stål

Kompakt fällmekanism för effektiv förvaring.
Fäll upp en sida för att spela ensam.
Dubbelt låssystem i både uppfällt och spelläge för ökad säkerhet.
Fasta nätstolpar

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Tectonic Tecto Indoor.

Omdömen och betyg

INSTITUTET FÖR SPRÅK OCH FOLKMINNEN, 2017-06-22

Memoto AB / Narrative, 2014-02-10

Harry, 2012-01-17

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(1)

I lager 4 795 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Sport 100 Indoor sport-100-indoor-1

Sport 100 Indoor

(1)

I lager 4 795 kr

 
CFC Bildoft Fabregas chelsea-bildoft-fabregas-1

CFC Bildoft Fabregas

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Harry Potter Skulptur Ukrainain Iron Belly Dragon harry-potter-skulptur-ukrainain-iron-belly-dragon-1

Harry Potter Skulptur Ukrainain Iron Belly Dragon

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

EFC Affisch Squad 34 everton-affisch-squad-34-1

EFC Affisch Squad 34

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Sverige Shotglas sverige-shotglas-1

Sverige Shotglas

(0)

I lager 35 kr (39 kr)

NUFC Klistermärken newcastle-klistermarken-1

NUFC Klistermärken

(0)

I lager 9 kr (29 kr)