Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Reservdelar & Underhåll Bordtennis Överdrag Standard

249 kr
12 mån räntefritt 21 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1272
Kategori: Reservdelar & Underhåll Bordtennis
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Överdrag Standard

Skydd för Bordtennisbord.

Reservdelar & Underhåll Bordtennis innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Överdrag Standard.

Omdömen och betyg

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Else-Marie, 2016-08-05

Micael Jens, 2016-04-21

Emma Linda, 2015-08-18
Har inte testat det ännu
Helena Catharina, 2015-02-13

Stadsbyggnadsteknik, 2014-05-11

Kjell, 2013-10-21

Kirsten, 2013-10-02

Johan Olof, 2013-06-11
Har ej testat.
Brian, 2012-09-10
Funkar bra.
Maria, 2012-04-24

Marina, 2010-09-01

Mikael, 2010-07-17

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

I lager 349 kr

Överdrag Svart overdrag-svart-1

Överdrag Svart

(2)

I lager 479 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Bordtennisnät Primo bordtennisnat-primo-1

Bordtennisnät Primo

(5)

I lager Från: 79 kr

Cornilleau Näthållare cornilleau-nathallare-1

Cornilleau Näthållare

(0)

I lager 299 kr

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm nat-for-bordtennisskiva-91-cm-1

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm

(0)

I lager 149 kr

Lim Attach Power lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

Lim Optimizer 25 lim-optimizer-25-1

Lim Optimizer 25

(0)

I lager 79 kr

Nät Universal noimage

Nät Universal

(0)

I lager 59 kr

Nät Premium noimage

Nät Premium

(0)

I lager 99 kr

Nät Evolution/Clipper VM noimage

Nät Evolution/Clipper VM

(0)

I lager 99 kr

Nät Och Stolpar Clipper VM nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

479 kr

Nät Och Stolpar Perfekt II nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

249 kr

Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Racketfodral Image Svart/Röd racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

Kantband 8 Mm kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

 
FCB Affisch Iniesta 121 barcelona-affisch-iniesta-121-1

FCB Affisch Iniesta 121

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

AFC Halsduk Bar arsenal-halsduk-bar-1

AFC Halsduk Bar

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

THFC Fickkalender 2012 THFC Fickkalender 2012 tottenham-hotspur-fickkalender-2012-1

THFC Fickkalender 2012

(1)

I lager 9 kr (9 kr)

Miami Ink Plånbok Black Dragon miami-ink-planbok-black-dragon-1

Miami Ink Plånbok Black Dragon

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Minions Pennset 3D minions-pennset-3d-1

Minions Pennset 3D

(0)

I lager 39 kr (129 kr)