Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Reservdelar & Underhåll Bordtennis Bordtennisnät Primo

79 kr
12 mån räntefritt 7 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1560
Kategori: Reservdelar & Underhåll Bordtennis
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Bordtennisnät Primo

Bordtennisnät för hobbyspel. Polythylene-nät med en höjd av 25 cm. Går att spänna.

PRIMO 180 passar de flesta bord på marknaden som inte har fast nätställning.

PRIMO 160 passar till borden:
Sport One Outdoor
Sport One Indoor
Sport 200 Indoor
Sport 200S Outdoor
Sport 200M Outdoor

Reservdelar & Underhåll Bordtennis innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Bordtennisnät Primo.

Omdömen och betyg

Else-Marie, 2016-08-05

Micael Jens, 2016-04-21

Thomas Christer, 2016-03-29

Bogruppen, 2015-04-10

Alexander Sven Arne Erik, 2014-07-16

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Överdrag Standard Överdrag Standard overdrag-standard-1

Överdrag Standard

(13)

I lager 249 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Cornilleau Näthållare cornilleau-nathallare-1

Cornilleau Näthållare

(0)

I lager 299 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

349 kr

Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm nat-for-bordtennisskiva-91-cm-1

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm

(0)

I lager 149 kr

Lim Attach Power lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

Lim Optimizer 25 lim-optimizer-25-1

Lim Optimizer 25

(0)

I lager 79 kr

Nät Universal noimage

Nät Universal

(0)

I lager 59 kr

Nät Premium noimage

Nät Premium

(0)

I lager 99 kr

Nät Evolution/Clipper VM noimage

Nät Evolution/Clipper VM

(0)

I lager 99 kr

Nät Och Stolpar Clipper VM nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

I lager 479 kr

Nät Och Stolpar Perfekt II nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

I lager 249 kr

Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Racketfodral Image Svart/Röd racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

Kantband 8 Mm kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

Kantband 12 Mm kantband-12-mm-1

Kantband 12 Mm

(0)

I lager 49 kr

 
South Park Nyckelring Suck My Balls south-park-nyckelring-suck-my-balls-1

South Park Nyckelring Suck My Balls

(1)

I lager 23 kr (39 kr)

Star Wars Rebels Miniaffisch Stormtrooper M184 star-wars-rebels-miniaffisch-stormtrooper-1

Star Wars Rebels Miniaffisch Stormtrooper M184

(1)

I lager 41 kr (79 kr)

AFC 3/4-byxor Junior AFC 3/4-byxor Junior arsenal-34-byxor-junior-1

AFC 3/4-byxor Junior

(1)

I lager 150 kr (299 kr)

Harry Potter Väggplakett Diagon Alley harry-potter-vaggplakett-diagon-alley-1

Harry Potter Väggplakett Diagon Alley

(1)

I lager 487 kr (695 kr)

LFC Piké Classic Röd LFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic Röd liverpool-pike-classic-rod-1

LFC Piké Classic Röd

(1)

I lager 299 kr (439 kr)