Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Reservdelar & Underhåll Bordtennis Bordtennisnät Primo

79 kr
12 mån räntefritt 7 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1560
Kategori: Reservdelar & Underhåll Bordtennis
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Bordtennisnät Primo

Bordtennisnät för hobbyspel. Polythylene-nät med en höjd av 25 cm. Går att spänna.

PRIMO 180 passar de flesta bord på marknaden som inte har fast nätställning.

PRIMO 160 passar till borden:
Sport One Outdoor
Sport One Indoor
Sport 200 Indoor
Sport 200S Outdoor
Sport 200M Outdoor

Reservdelar & Underhåll Bordtennis innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Bordtennisnät Primo.

Omdömen och betyg

Else-Marie, 2016-08-05

Micael Jens, 2016-04-21

Thomas Christer, 2016-03-29

Bogruppen, 2015-04-10

Alexander Sven Arne Erik, 2014-07-16

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Överdrag Standard Överdrag Standard overdrag-standard-1

Överdrag Standard

(13)

I lager 249 kr

Advance advance-1

Advance

(6)

I lager Från: 139 kr

Cornilleau Näthållare cornilleau-nathallare-1

Cornilleau Näthållare

(0)

I lager 299 kr

Överdrag Premium overdrag-premium-1

Överdrag Premium

(11)

I lager 349 kr

Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(0)

I lager 179 kr

Reservben Till Pro 510 noimage

Reservben Till Pro 510

(0)

Beställningsvara 2 950 kr

Räknare Fotboll Räknare Fotboll noimage

Räknare Fotboll

(0)

I lager 110 kr

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm nat-for-bordtennisskiva-91-cm-1

Nät För Bordtennisskiva 91 Cm

(0)

I lager 149 kr

Lim Attach Power lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

Lim Optimizer 25 lim-optimizer-25-1

Lim Optimizer 25

(0)

I lager 79 kr

Nät Universal noimage

Nät Universal

(0)

I lager 59 kr

Nät Premium noimage

Nät Premium

(0)

I lager 99 kr

Nät Evolution/Clipper VM noimage

Nät Evolution/Clipper VM

(0)

I lager 99 kr

Nät Och Stolpar Clipper VM nat-och-stolpar-clipper-vm-1

Nät Och Stolpar Clipper VM

(0)

479 kr

Nät Och Stolpar Perfekt II nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

I lager 249 kr

Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

Racketfodral Image Svart/Röd racketfodral-image-svartrod-1

Racketfodral Image Svart/Röd

(1)

I lager 79 kr

Kantband 8 Mm kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

 
Star Wars Skrivset star-wars-skrivset-1

Star Wars Skrivset

(0)

I lager 30 kr (59 kr)

Seattle Seahawks Fidget Spinner seattle-seahawks-fidget-spinner-1

Seattle Seahawks Fidget Spinner

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

Harry Potter Mugg Cauldron harry-potter-mugg-cauldron-1

Harry Potter Mugg Cauldron

(0)

I lager 149 kr (249 kr)

Harry Potter Trollstav Harry harry-potter-trollstav-harry-1

Harry Potter Trollstav Harry

(19)

I lager 399 kr (449 kr)

Harry Potter Bagagetag Harry Potter harry-potter-bagagetag-harry-potter-1

Harry Potter Bagagetag Harry Potter

(0)

I lager 77 kr (129 kr)