:senast-inlagd Bordtennis

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

:senast-inlagd

Bordtennis

Sortering:
Antal:
Här hittar du alla produkter listade i kategorin Bordtennis.

Bordtennisavdelningen på Spelbord.se erbjuder bordtennisbord och tillbehör från Cornilleau, Tectonic och Stiga. Huvuddelen av borden kommer från Cornilleau då vi bedömer att de håller högst kvalitet av tillverkarna på marknaden. De tillverkar tillskillnad från de flesta andra sina bord i egna fabriken. Alla deras bord tillverkas i Frankrike. Detta gäller även deras budgetmärke Tectonic. Vi kommer att komplettera med bord från Stiga och därifrån även ta större delen av tillbehörssortimentet. Vi har valt att bedriva vår bordtennisförsäljning som en del av Spelbord.se för att ge våra kunder möjligheten att kombinera produkter från olika kategorier i samma beställning. Vi har alla bordtennisprodukter på vårt egna lager för att kunna erbjuda snabba leveranser och bästa möjliga service. På varje område kommer vi att ha information för att guide dig till rätt produkt. Hittar du den ändå inte så går det självklart bra att kontakt oss via E-post eller telefon.
Visar 1-50 av 96 produkter
Force 5-star force-5-star-1

Force 5-star

(0)

I lager 899 kr

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

abs-evolution-orange-1

ABS EVOLUTION Orange

(0)

I lager 599 kr

Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

 
Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(1)

I lager 3 795 kr

Elite Roller Advance elite-roller-advance-1

Elite Roller Advance

(0)

I lager 6 995 kr

Action Roller action-roller-1

Action Roller

(0)

I lager 2 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Super Mini Table Svart super-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(0)

I lager 299 kr

 
Rengöring Bordtennisbord 400ml rengoring-bordtennisbord-400ml-1

Rengöring Bordtennisbord 400ml

(1)

I lager 179 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(1)

I lager 4 795 kr

Basic Roller basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 3 495 kr

t3-swift-1

T3 SWIFT

(0)

I lager 16 900 kr

rubber-foil-1

Rubber Foil

(0)

I lager 39 kr

 
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Gummi Airoc Medium gummi-airoc-medium-1

Gummi Airoc Medium

(0)

I lager 399 kr

Stomme Carbonado 190 stomme-carbonado-190-1

Stomme Carbonado 190

(0)

I lager 1 395 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 995 kr

 
Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

t3b-racketset-3-pack-mini-1

T3B Racketset 3-pack Mini

(0)

I lager 1 490 kr

t3b-racketset-3-pack-1

T3B Racketset 3-pack

(0)

I lager 1 290 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

 
t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

Gummi Calibra LT 2 Mm gummi-calibra-lt-2-mm-1

Gummi Calibra LT 2 Mm

(0)

I lager 479 kr

Stomme Clipper Wood stomme-clipper-wood-1

Stomme Clipper Wood

(0)

I lager 449 kr

Gummi Mendo 2,0 Mm gummi-mendo-20-mm-1

Gummi Mendo 2,0 Mm

(1)

I lager 299 kr

 
Stomme Offensive Classic stomme-offensive-classic-1

Stomme Offensive Classic

(0)

I lager 349 kr

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm gummi-cobra-2000-20-mm-1

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm

(1)

I lager 229 kr

Stomme Allround Classic stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

Poängräknare Big Black poangraknare-big-black-1

Poängräknare Big Black

(0)

I lager 549 kr

Kantband 8 Mm kantband-8-mm-1

Kantband 8 Mm

(0)

I lager 18 kr

 
Racketväska Image Single Svart/Röd racketvaska-image-single-svartrod-1

Racketväska Image Single Svart/Röd

(0)

I lager 119 kr

M
L
XL
Stiga Piké Intense Svart stiga-pike-intense-svart-1

Stiga Piké Intense Svart

(0)

I lager 379 kr

Pure Flerfärg 4-pack pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

I lager 39 kr

Nät Och Stolpar Perfekt II nat-och-stolpar-perfekt-ii-1

Nät Och Stolpar Perfekt II

(0)

I lager 249 kr

Nät Evolution/Clipper VM noimage

Nät Evolution/Clipper VM

(0)

I lager 99 kr

 
Nät Premium noimage

Nät Premium

(0)

I lager 99 kr

Nät Universal noimage

Nät Universal

(0)

I lager 59 kr

Lim Optimizer 25 lim-optimizer-25-1

Lim Optimizer 25

(0)

I lager 79 kr

Lim Attach Power lim-attach-power-1

Lim Attach Power

(0)

I lager 139 kr

Pure Color Advance pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

 
Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

Bordtennisnät Competition bordtennisnat-competition-1

Bordtennisnät Competition

(0)

I lager Från: 199 kr

Racketfodral Racketfodral racketfodral-1

Racketfodral

(2)

I lager 79 kr (129 kr)

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

I lager 3 995 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

 
 
Visar 1-50 av 96 produkter