Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Puckar Tournament Champion Puck Deluxe 60

29 kr
12 mån räntefritt 2 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Röd
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 18913
Kategori: Air Hockey Puckar
Varumärke: Tournament Champion
Garanti:

Puck Deluxe 60

Puck deluxe 60 ska ej blandas ihop med billigare kina kopior då den erbjuder bättre spel och längre livslängd.

11 gram
60 mm i diameter
Hållbar plast
Tillverkade i europa.

Air Hockey Puckar innehåller fler produkter som liknar Tournament Champion Puck Deluxe 60.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

puck-tournament-champion-70mm-rod-1

Puck Tournament Champion 70mm Röd

(0)

I lager 19 kr

Puckar Bas 50 2-pack puckar-bas-50-2-pack-1

Puckar Bas 50 2-pack

(12)

I lager 59 kr

Puckar Bas 63 2-pack Puckar Bas 63 2-pack puckar-bas-63-2-pack-1

Puckar Bas 63 2-pack

(14)

I lager 39 kr

Puckar Deluxe puckar-deluxe-1

Puckar Deluxe

(1)

I lager 79 kr

puck-fluor-80-1

Puck Fluor 80

(1)

I lager 39 kr

stor-puck-63-1

Stor Puck 63

(4)

19 kr

airset-euro-1-1

Airset Euro 1

(0)

I lager 399 kr

airset-euro-pro-1

Airset Euro Pro

(0)

I lager 599 kr

puck-low-noise-1

Puck Low Noise

(0)

I lager 29 kr

puck-twister-80-bla-1

Puck Twister 80 Blå

(0)

I lager 39 kr

puck-fluor-70-1

Puck Fluor 70

(0)

I lager 29 kr

 
FCB Bild Suarez 2016 40 X 30 barcelona-bild-suarez-2016-40-x-30-1

FCB Bild Suarez 2016 40 X 30

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

EFC Affisch Squad 34 everton-affisch-squad-34-1

EFC Affisch Squad 34

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

CFC Nyckelring Och Pinn St George chelsea-nyckelring-och-pinn-st-george-1

CFC Nyckelring Och Pinn St George

(1)

I lager 47 kr (79 kr)

LFC T-shirt Och Jeans liverpool-t-shirt-och-jeans-1

LFC T-shirt Och Jeans

(2)

I lager 299 kr (429 kr)

Rolling Stones Pinn Established rolling-stones-pinn-established-1

Rolling Stones Pinn Established

(0)

I lager 5 kr (9 kr)