Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer BCE Phat Med Smart Extender

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:H - 18-19 Oz
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 7518
Kategori: Snookerköer
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Phat Med Smart Extender

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder 11,75 mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Pression Honed Active Taper Shaft
Koppling: SSS Spiral Stainless System
Grepp:
Delning: 3/4
Bumper: Standard
Handtag: Ask
Övrigt: PHAT Line Technology, Smart Extender

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar BCE Phat Med Smart Extender.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

799 kr (999 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

I lager 279 kr

BCE Grandmaster 600 bce-grandmaster-600-1

BCE Grandmaster 600

(0)

I lager 1 295 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

799 kr

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

Beställningsvara 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

 
Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit harry-potter-mugg-gryffindor-crest-vit-1

Harry Potter Mugg Gryffindor Crest Vit

(5)

I lager 95 kr (119 kr)

Sverige Solskärm sverige-solskarm-1

Sverige Solskärm

(0)

I lager 35 kr (59 kr)

Iron Man 3 Miniaffisch M50 iron-man-3-miniaffisch-1

Iron Man 3 Miniaffisch M50

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Harry Potter Armband Festival harry-potter-armband-festival-1

Harry Potter Armband Festival

(0)

I lager 55 kr (69 kr)

Harry Potter Väggplakett Diagon Alley harry-potter-vaggplakett-diagon-alley-1

Harry Potter Väggplakett Diagon Alley

(1)

I lager 556 kr (695 kr)