Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer BCE Jimmy White 48

399 kr
12 mån räntefritt 33 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 11510
Kategori: Snookerköer
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Jimmy White 48

En smidig kö för den lille spelaren eller för att använda i när det blir trångt.

Längd: 48 tum (ca 122cm)
Köläder 9,5mm
Köben:
Vikt:
Skaft: Askskaft
Koppling:
Grepp:
Delning: Tredelad
Bumper: Standard Gummi
Handtag:
Övrigt:

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar BCE Jimmy White 48.

Omdömen och betyg

Kim, 2014-09-20

Johan, 2013-12-30

Heléne Cecilia, 2013-10-13

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

I lager 279 kr

BCE Grandmaster 600 bce-grandmaster-600-1

BCE Grandmaster 600

(0)

I lager 1 295 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

 
FCB Iphonefodral 4/4S Silk Touch barcelona-iphonefodral-4-4s-silk-touch-1

FCB Iphonefodral 4/4S Silk Touch

(0)

I lager 99 kr (169 kr)

Chicago Bulls Pinn Logo chicago-bulls-pinn-logo-1

Chicago Bulls Pinn Logo

(2)

I lager 11 kr (19 kr)

Miami Heat Inramad Bild Logo miami-heat-inramad-bild-logo-1

Miami Heat Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Miami Heat Pin miami-heat-pin-1

Miami Heat Pin

(1)

I lager 12 kr (39 kr)

Rangers Nummerplåt rangers-nummerplat-1

Rangers Nummerplåt

(0)

I lager 30 kr (99 kr)