Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisracketar Cornilleau Sport 100

49 kr
(59 kr)
12 mån räntefritt 4 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1277
Kategori: Bordtennisracketar
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Sport 100

Sport 100 gör att du kan komma igång med ditt pingisbord med familj eller vänner.

Blad: 3 mm trä + 1,5 mm svamp
Gummi: Standard
Hastighet: 3
Spinn: 3
Kontroll: 10

Bordtennisracketar innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Sport 100.

Omdömen och betyg

Mikael, 2018-04-13

Morgan, 2018-02-18

SKURUPS KOMMUN, 2018-02-16

Semantix Språkcentrum AB, 2017-01-17

Jacob, 2016-12-07

Jacob, 2016-12-07

Abdelrahman, 2016-04-13

Jonathan, 2016-02-28

Henrik Gustav, 2015-10-13

Hoobworks AB, 2014-07-30

Västerås Stad, 2013-11-04

Nils, 2012-09-11
Sen leverans men fick 4 istället för två!
anton, 2012-05-29
hyfsade till våra ungdomar, men priset är underbart
Anders, 2012-02-26
bra
Helene, 2012-01-09

Helene Fritidsledare, 2011-03-10
Rack som passar på vår Fritidsgård. Många långa härliga bollar blir det.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sport 400 Sport 400 sport-400-1

Sport 400

(4)

129 kr (149 kr)

Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(2)

99 kr

Tacteo 30 tacteo-30-1

Tacteo 30

(11)

I lager 149 kr

Excell 3000 Carbon excell-3000-carbon-1

Excell 3000 Carbon

(3)

I lager 699 kr

Nexeo X90 nexeo-x90-1

Nexeo X90

(1)

I lager 499 kr

Tacteo 50 tacteo-50-1

Tacteo 50

(0)

I lager 179 kr

Excell 1000 Carbon excell-1000-carbon-1

Excell 1000 Carbon

(0)

I lager 349 kr

Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

Racketfodral Racketfodral racketfodral-1

Racketfodral

(2)

79 kr (129 kr)

Perform 800 perform-800-1

Perform 800

(0)

399 kr

Vaporizer vaporizer-1

Vaporizer

(0)

I lager 799 kr

Pure Color Advance pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

Flow Spin Outdoor flow-spin-outdoor-1

Flow Spin Outdoor

(1)

179 kr

Stomme Allround Classic stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm gummi-cobra-2000-20-mm-1

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm

(1)

229 kr

Stomme Offensive Classic stomme-offensive-classic-1

Stomme Offensive Classic

(0)

I lager 349 kr

Gummi Mendo 2,0 Mm gummi-mendo-20-mm-1

Gummi Mendo 2,0 Mm

(1)

I lager 299 kr

Stomme Clipper Wood stomme-clipper-wood-1

Stomme Clipper Wood

(0)

I lager 449 kr

Gummi Calibra LT 2 Mm gummi-calibra-lt-2-mm-1

Gummi Calibra LT 2 Mm

(0)

I lager 479 kr

t3b-racketset-3-pack-1

T3B Racketset 3-pack

(0)

I lager 1 290 kr

 
NUFC Samsung Galaxy S4-skal 3D newcastle-united-samsung-galaxy-s4-skal-3d-1

NUFC Samsung Galaxy S4-skal 3D

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

Star Wars Gelpennor Rogue One star-wars-gelpennor-rogue-one-1

Star Wars Gelpennor Rogue One

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Sverige Bordsflagga Trä sverige-bordsflagga-tra-1

Sverige Bordsflagga Trä

(1)

I lager 89 kr (99 kr)

NUFC Skidmössa Fade newcastle-skidmossa-fade-1

NUFC Skidmössa Fade

(0)

I lager 95 kr (119 kr)

Batman Dörrmatta Joker batman-dorrmatta-joker-1

Batman Dörrmatta Joker

(1)

I lager 199 kr (229 kr)