Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Cornilleau Sport 100 Indoor

4 795 kr
12 mån räntefritt 400 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Blå
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19759
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Spel: 274 x 152.5 x 76 cm
Ihopfälld: 74 x 162 x 156 cm
Vikt: 69 kg
Spelyta: Spånskiva 19 mm
Ram: 28 mm stål
Beläggning: Standard
Hjul: Dubbelhjul
Ben: Stål 25 mm

Sport 100 Indoor

Ett populärt instegsbord som har många egenskaper från de dyrare borden.

19 mm spånskiva och 28 mm stålram
Compact technology - Kompakt och enkel fällmekanism.
Träna mot dig själv - Fäll upp en sida för att spela ensam.
Push'n Lock - Dubbelt låssystem i både uppfält och spelläge.
Fasta nätstolpar - Stolparna som kan justera nätets spänning.
Nät ingår - Nät medföljer alltid vid köp av bordtennisbord från Corneilleau.



Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Sport 100 Indoor.

Omdömen och betyg

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 4 795 kr

 
LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird liverpool-dekal-iphone-44s-liverbird-1

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird

(9)

I lager 99 kr (129 kr)

New York Knicks Inramad Bild Logo new-york-knicks-inramad-bild-logo-1

New York Knicks Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

WHUFC Kalender A3 2015 west-ham-united-kalender-a3-2015-1

WHUFC Kalender A3 2015

(0)

I lager 9 kr (129 kr)

CFC Sovrumslampa chelsea-sovrumslampa-1

CFC Sovrumslampa

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

Fantastic Beasts Trollstavspenna Percival Graves fantastic-beasts-trollstavspenna-percival-graves-1

Fantastic Beasts Trollstavspenna Percival Graves

(0)

I lager 83 kr (119 kr)