Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Cornilleau Sport 100 Indoor

4 795 kr
12 mån räntefritt 400 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Blå
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19759
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Spel: 274 x 152.5 x 76 cm
Ihopfälld: 74 x 162 x 156 cm
Vikt: 69 kg
Spelyta: Spånskiva 19 mm
Ram: 28 mm stål
Beläggning: Standard
Hjul: Dubbelhjul
Ben: Stål 25 mm

Sport 100 Indoor

Ett populärt instegsbord som har många egenskaper från de dyrare borden.

19 mm spånskiva och 28 mm stålram
Compact technology - Kompakt och enkel fällmekanism.
Träna mot dig själv - Fäll upp en sida för att spela ensam.
Push'n Lock - Dubbelt låssystem i både uppfält och spelläge.
Fasta nätstolpar - Stolparna som kan justera nätets spänning.
Nät ingår - Nät medföljer alltid vid köp av bordtennisbord från Corneilleau.



Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Sport 100 Indoor.

Omdömen och betyg

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

Sport 700 Crossover sport-700-crossover-1

Sport 700 Crossover

(0)

I lager 10 995 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(0)

I lager 4 795 kr

 
Miami Dolphins Nyckelring miami-dolphins-nyckelring-1

Miami Dolphins Nyckelring

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

NUFC IPhone 7 Skin Stadium newcastle-iphone-7-skin-stadium-1

NUFC IPhone 7 Skin Stadium

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

Star Wars T-shirt Distressed Logo Barn Star Wars T-shirt Distressed Logo Barn star-wars-t-shirt-distressed-logo-barn-1

Star Wars T-shirt Distressed Logo Barn

(0)

I lager 118 kr (169 kr)

LFC Huvtröja POSITION Grå LFC Huvtröja POSITION GråLFC Huvtröja POSITION GråLFC Huvtröja POSITION GråLFC Huvtröja POSITION Grå liverpool-huvtroja-position-gra-1

LFC Huvtröja POSITION Grå

(0)

I lager 269 kr (449 kr)

CFC Tomteluva chelsea-tomteluva-1

CFC Tomteluva

(4)

I lager 49 kr (79 kr)