Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Stiga Sports Action Roller

2 995 kr
12 mån räntefritt 250 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21891
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Stiga Sports
Garanti:
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: 66,5x184x187 cm
Vikt: 70 kg

Action Roller

Spelyta: Spånskiva 16 mm
Beläggning: Standard (blå)
Ram: Nej
Transporthjul: Dubbelhjul
Benkonstruktion: -

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Stiga Sports Action Roller.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Basic Roller basic-roller-1

Basic Roller

(0)

I lager 2 495 kr

Outdoor Roller outdoor-roller-1

Outdoor Roller

(0)

I lager 4 995 kr

Super Mini Table Svart super-mini-table-svart-1

Super Mini Table Svart

(0)

199 kr

Midi Neon Grön midi-neon-gron-1

Midi Neon Grön

(0)

Beställningsvara 1 595 kr

Minibord minibord-1

Minibord

(0)

I lager 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Elite Roller Advance elite-roller-advance-1

Elite Roller Advance

(0)

I lager 6 995 kr

Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(0)

I lager 2 995 kr

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 2 494 kr

Info & Val
 
MUFC T-shirt Beckham Silhoutte MUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham Silhoutte manchester-united-t-shirt-beckham-silhoutte-1

MUFC T-shirt Beckham Silhoutte

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

NUFC Ryggsäck Stripe newcastle-united-ryggsack-stripe-1

NUFC Ryggsäck Stripe

(1)

I lager 119 kr (199 kr)

MCFC Fodral Surfplatta manchester-city-fodral-surfplatta-1

MCFC Fodral Surfplatta

(0)

I lager 195 kr (279 kr)

Big Bang Theory Armband Bazinga big-bang-theory-armband-bazinga-1

Big Bang Theory Armband Bazinga

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

Miami Heat Inramad Bild Logo miami-heat-inramad-bild-logo-1

Miami Heat Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)