Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Endelskö Standard 2 Sortering

199 kr
(249 kr)
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15636
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Endelskö Standard 2 Sortering

En kö som passar enklare hemmaspel.

Vi rabatterar denna kö då framför allt köbenet inte är lite slitstarkt som vi tycker att det ska vara. De kan tom ha lösa köben som behöver limmas. De kan också ha andra kvalitetsproblem.

Längd: 110cm
Köläder: P12
Köben: Plast
Vikt:
Skaft: Ramin
Grepp: -
Delning: Endelskö
Bumper: Gummi
Handtag: Ramin
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Spelbord Endelskö Standard 2 Sortering.

Omdömen och betyg

Basir, 2018-08-31
Det är André sortering men stor ej på era sidan de kastade jag ut de några dagar efter .
Masken Förvaltnings AB, 2017-12-16

Bengt Jonas, 2017-12-08

Multaka A Sham Förening, 2017-11-17

Marcus Nabil, 2016-08-13
Den skramlar
Scandic Helsingborg Nord, 2016-06-09
Höll i 2 månader
ABF GÄSTRIKEBYGDEN, 2016-03-29

Jane Anne Mari, 2016-03-27

Scandic Hotels Aktiebolag, 2016-03-24

Roger Sebastian, 2016-03-23
Funkar kanon för en amatör som mig! :)
Ulf Benny, 2016-03-23

Mats Jerry, 2016-03-18
allt bara bra
Jane Anne Mari, 2016-03-15

Eric, 2016-03-15

Gällivare Kommun, 2016-03-14

Färgelanda Kommun, 2016-02-27

Bernt, 2016-01-13

Ulf Rune, 2016-01-12

Lars Henrik Roland, 2016-01-09

Internationella Engelska Skolan I Sverig, 2015-12-23

Lars Tommy, 2015-12-19

Henrik Gustav, 2015-10-13

GOODGUYS MC, 2015-09-25

Praktiska Sverige AB, 2015-09-13

Håbo Pastorat, 2015-08-30

Patrik Christian, 2015-04-07

Mats Gunnar, 2015-02-01

Tony, 2015-01-20

Lars Magnus, 2014-12-03
Så lätt att man tappar känslan, priset är dock fantastiskt lågt!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

endelsko-standard-plus-1

Endelskö Standard Plus

(0)

I lager 239 kr

endelsko-brass-1

Endelskö Brass

(6)

Från: 129 kr

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 399 kr

tvadelsko-tournament-champion-flash-gold-1

Tvådelskö Tournament Champion Flash Gold

(0)

449 kr

lucasi-lzsp2-1

LUCASI LZSP2

(0)

I lager 3 495 kr

Sprängkö Star Assassin sprangko-star-assassin-1

Sprängkö Star Assassin

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Dufferin 234 dufferin-234-1

Dufferin 234

(0)

449 kr

 
AFC Årsbok 2015 arsenal-arsbok-2015-1

AFC Årsbok 2015

(2)

I lager 69 kr (129 kr)

The Big Bang Theory Knappar 6-pack the-big-bang-theory-knappar-6-pack-1

The Big Bang Theory Knappar 6-pack

(1)

I lager 29 kr (49 kr)

MUFC T-shirt Beckham Tattoo MUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham Tattoo manchester-united-t-shirt-beckham-tattoo-1

MUFC T-shirt Beckham Tattoo

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

Batman Bältesspännare Gunmetal batman-baltesspannare-gunmetal-1

Batman Bältesspännare Gunmetal

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Big Bang Theory Affisch Dr Mr A702 big-bang-theory-affisch-dr-mr-1

Big Bang Theory Affisch Dr Mr A702

(0)

I lager 69 kr (99 kr)