Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Endelskö Standard 2 Sortering

199 kr
(249 kr)
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15636
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Endelskö Standard 2 Sortering

En kö som passar enklare hemmaspel.

Vi rabatterar denna kö då framför allt köbenet inte är lite slitstarkt som vi tycker att det ska vara. De kan tom ha lösa köben som behöver limmas. De kan också ha andra kvalitetsproblem.

Längd: 110cm
Köläder: P12
Köben: Plast
Vikt:
Skaft: Ramin
Grepp: -
Delning: Endelskö
Bumper: Gummi
Handtag: Ramin
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Spelbord Endelskö Standard 2 Sortering.

Omdömen och betyg

Basir, 2018-08-31
Det är André sortering men stor ej på era sidan de kastade jag ut de några dagar efter .
Masken Förvaltnings AB, 2017-12-16

Bengt Jonas, 2017-12-08

Multaka A Sham Förening, 2017-11-17

Marcus Nabil, 2016-08-13
Den skramlar
Scandic Helsingborg Nord, 2016-06-09
Höll i 2 månader
ABF GÄSTRIKEBYGDEN, 2016-03-29

Jane Anne Mari, 2016-03-27

Scandic Hotels Aktiebolag, 2016-03-24

Roger Sebastian, 2016-03-23
Funkar kanon för en amatör som mig! :)
Ulf Benny, 2016-03-23

Mats Jerry, 2016-03-18
allt bara bra
Jane Anne Mari, 2016-03-15

Eric, 2016-03-15

Gällivare Kommun, 2016-03-14

Färgelanda Kommun, 2016-02-27

Bernt, 2016-01-13

Ulf Rune, 2016-01-12

Lars Henrik Roland, 2016-01-09

Internationella Engelska Skolan I Sverig, 2015-12-23

Lars Tommy, 2015-12-19

Henrik Gustav, 2015-10-13

GOODGUYS MC, 2015-09-25

Praktiska Sverige AB, 2015-09-13

Håbo Pastorat, 2015-08-30

Patrik Christian, 2015-04-07

Mats Gunnar, 2015-02-01

Tony, 2015-01-20

Lars Magnus, 2014-12-03
Så lätt att man tappar känslan, priset är dock fantastiskt lågt!
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 299 kr

lucasi-lzsp2-1

LUCASI LZSP2

(0)

I lager 3 495 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(9)

I lager 449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(2)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(5)

I lager Från: 399 kr

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

Beställningsvara 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

995 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(1)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

 
Superman Armband Logo Repeat superman-armband-logo-repeat-1

Superman Armband Logo Repeat

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

AFC Sparkcykel Folding arsenal-sparkcykel-folding-1

AFC Sparkcykel Folding

(0)

I lager 144 kr (479 kr)

Harry Potter Bagagetag DRCMC harry-potter-bagagetag-drcmc-1

Harry Potter Bagagetag DRCMC

(0)

I lager 103 kr (129 kr)

MCFC Strumpor Barn/Ungdom MCFC Strumpor Barn/Ungdom manchester-city-socks-1-pack-junior12.5-3.5-1

MCFC Strumpor Barn/Ungdom

(7)

I lager 29 kr (39 kr)

tottenham-olglas-hogt-wordmark-1

Tottenham Ölglas Högt Wordmark

(3)

I lager Från: 129 kr