Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Garlando F1

1 995 kr
(2 195 kr)
12 mån räntefritt 166 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2002
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Garlando
Garanti: 24 mån
Yttermått: 121(L) x 66(B) x 79(H) cm
Vikt: 28 kg

F1

Fotbollsbord utformat för att erbjuda största möjliga nöje för unga spelare. F-1 är tillverkad i kvalitetsmaterial och erbjuder smarta lösningar såsom teleskopiska säkerhetstänger och ställbara fötter. Det mycket bra kvalitet/pris-förhållandet gör att denna produkt sticker ut.

15mm tjock MDF-kabinett med melaminbeläggning. Färg: cherrywood.

Starka kvadratiska MDF-ben (7,5 x 7,5 cm) med svart melaminbeläggning för maximal stabilitet. Ställbara fötter för ojämna underlag.

MDF-spelyta med melaminbeläggning. Gräseffekten ger intryck att spela på en fotbollsplan.

13mm diameters genomgående stänger (1 mm tjocklek).

Snabb och enkel bollretur via en avfart
bakom varje mål. 2 svartvita bollar som ser ut som fotbollar ingår.

2 års garanti mot tillverkningsfel.

Förpackningen har starka polystyrenskydd för att förhindra fraktskador.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 2-3 timmar.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Fotbollsspelet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Garlando F1.

Omdömen och betyg

SATS Sports Club Sweden AB, 2017-10-05

Apptus Technologies AB, 2016-02-24
Kvalitén var inte den bästa och på bilderna såg det ut som om det var en mer kvalitativ produkt. Detta gör förstås att ni säljer mer av varan men en disclaimer eller content om tips på andra mer kvalitativa produkter vore bra.
Einar Patrik, 2014-10-29

Patrik Martin Ingvar, 2014-04-02

Alma Folkhögskola Uppdrag AB, 2013-09-20
Jättekul spel och bra produkt, lite klurig att montera ihop men bra kvalitet när den var uppsatt.
Ellenor, 2013-02-25
Mycket bra produkt som har använts flitigt.
Stefan Gunnar, 2013-02-24
Visst problem vid mobteringen. Beskrivningen kunde varit tydligare
Anonym, 2012-01-09

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

F3 f-3-1

F3

(6)

Beställningsvara 2 195 kr

F100 F100 f100-1

F100

(6)

Beställningsvara 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

Beställningsvara 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

Beställningsvara 1 395 kr (1 795 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

Beställningsvara 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

G2000 Egen Design g2000-egen-design-1

G2000 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 11 750 kr

G500 Pure White g500-pure-white-1

G500 Pure White

(2)

I lager Från: 7 495 kr

World Champion Egen Design world-champion-egen-design-1

World Champion Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 19 500 kr

G500 Deco g500-deco-1

G500 Deco

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

 
Flash IPhone 5 Skal Flash flash-iphone-5-skal-flash-1

Flash IPhone 5 Skal Flash

(1)

I lager 60 kr (199 kr)

Despicable Me Skrivset Minions despicable-me-skrivset-minions-1

Despicable Me Skrivset Minions

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

LFC Skrivbordskalender 2013 LFC Skrivbordskalender 2013 liverpool-skrivbordskalender-2013-1

LFC Skrivbordskalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Fantastic Beasts Trollstavspenna Percival Graves fantastic-beasts-trollstavspenna-percival-graves-1

Fantastic Beasts Trollstavspenna Percival Graves

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

RMCF Kalender 2017 real-madrid-kalender-2017-1

RMCF Kalender 2017

(0)

I lager 79 kr (139 kr)