Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder Dartskåp Black With Skull

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15629
Kategori: Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder
Varumärke: Winmau
Garanti:

Dartskåp Black With Skull

Dartskåp Black with Skull

Deluxe kvalitet
Svarta resultattavlor "easy wipe"
Upphängning och instruktioner ingår
Passar alla traditionella darttavlor

Dartset, Dartskåp & Dartbakgrunder innehåller fler produkter som liknar Winmau Dartskåp Black With Skull.

Omdömen och betyg

Sven Fritz Harald Sonny, 2014-11-07
Den svarta ytan lossnar lite. typ plasten.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

dartskap-rosewood-lion-1

Dartskåp Rosewood Lion

(0)

I lager 599 kr

dartskap-plain-black-1

Dartskåp Plain Black

(0)

I lager 799 kr

dartskap-white-plain-1

Dartskåp White Plain

(0)

799 kr

dartskap-budweiser-1

Dartskåp Budweiser

(0)

I lager 1 195 kr

dartskap-spider-vit-1

Dartskåp Spider Vit

(0)

I lager 799 kr

Dartskåp Deluxe Black dartskap-deluxe-black-1

Dartskåp Deluxe Black

(0)

I lager 1 395 kr

dartset-professional-home-1

Dartset Professional Home

(0)

I lager 1 749 kr

primal-instinct-1

Primal Instinct

(0)

I lager 899 kr

Dartset Kings Head dartset-kings-head-1

Dartset Kings Head

(10)

I lager 799 kr

Teknik teknik-1

Teknik

(1)

759 kr

Info & Val
Harrows Pro Choice Set harrows-pro-choice-set-1

Harrows Pro Choice Set

(3)

I lager 1 295 kr

unicorn-striker-dartset-1

Unicorn Striker Dartset

(2)

I lager 1 299 kr

Dartbakgrund Designa Svart dartbakgrund-designa-svart-1

Dartbakgrund Designa Svart

(1)

I lager 599 kr

 
MUFC Affisch Van Persie 89 manchester-united-affisch-van-persie-89-1

MUFC Affisch Van Persie 89

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

FCB Bildoft barcelona-bildoft-1

FCB Bildoft

(2)

I lager 29 kr (179 kr)

Captain America Nyckelring captain-america-nyckelring-1

Captain America Nyckelring

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Paw Patrol Skrivset 5-delar paw-patrol-skrivset-5-delar-1

Paw Patrol Skrivset 5-delar

(0)

I lager 20 kr (39 kr)

Tottenham Pappersboll tottenham-pappersboll-1

Tottenham Pappersboll

(0)

I lager 69 kr (99 kr)