Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Darttavlor Harrows Official Competition

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 486
Kategori: Darttavlor
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån

Official Competition

Självläkande darttavla av sisalfiber från välkända Harrows.

Självläkande bristletavla
Märlfri Bulls-Eye
Slimmade märlor
Rund tråd

Darttavlor innehåller fler produkter som liknar Harrows Official Competition.

Omdömen och betyg

Bo Kennet Eugen, 2014-06-22

Anders, 2013-03-08
mer än nöjd
Anonym, 2011-03-12
Mycket bra tavla, rekommenderar den verkligen
Marcus, 2010-12-16
Bra kvalitet,
Rickard, 2010-06-10
En tavla i världsklass.
Lena, 2010-02-17
Är jätte nöjd med tavlan. Har blitt många roliga matcher.
Spelar så gott som varje helg.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eclipse Pro eclipse-pro-1

Eclipse Pro

(15)

I lager 599 kr

west-ham-darttavla-1

West Ham Darttavla

(0)

I lager 549 kr

pro-matchplay-1

Pro Matchplay

(2)

I lager 599 kr

specialist-lincoln-1

Specialist Lincoln

(0)

I lager 749 kr

supamatch-ii-1

Supamatch II

(1)

599 kr

winmau-budweiser-1

Winmau Budweiser

(0)

I lager 779 kr

Supawire II supawire-ii-1

Supawire II

(0)

337 kr (449 kr)

winmau-pro-sfb-1

Winmau Pro SFB

(2)

I lager 449 kr

winmau-rebel-1

Winmau Rebel

(0)

I lager 449 kr

Bulls Advantage 501 Bulls Advantage 501 bulls-advantage-501-1

Bulls Advantage 501

(0)

I lager 896 kr (1 195 kr)

blade-5-1

Blade 5

(1)

I lager 649 kr

blade-5-gz-dual-core-1

Blade 5 GZ Dual Core

(0)

795 kr

Eclipse Pro 2 eclipse-pro-2-1

Eclipse Pro 2

(0)

I lager 699 kr

supamatch-3-1

Supamatch 3

(0)

I lager 699 kr

 
Stoke City Kalender 2013 Stoke City Kalender 2013 stoke-city-kalender-2013-1

Stoke City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Tottenham Bild Kane 40 X 30 tottenham-bild-kane-40-x-30-1

Tottenham Bild Kane 40 X 30

(0)

I lager 140 kr (279 kr)

Rangers Nummerplåt rangers-nummerplat-1

Rangers Nummerplåt

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Batman Handskar Bat batman-handskar-bat-1

Batman Handskar Bat

(0)

I lager 100 kr (199 kr)

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)