Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Darttavlor Harrows Official Competition

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 486
Kategori: Darttavlor
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån

Official Competition

Självläkande darttavla av sisalfiber från välkända Harrows.

Självläkande bristletavla
Märlfri Bulls-Eye
Slimmade märlor
Rund tråd

Darttavlor innehåller fler produkter som liknar Harrows Official Competition.

Omdömen och betyg

Bo Kennet Eugen, 2014-06-22

Anders, 2013-03-08
mer än nöjd
Anonym, 2011-03-12
Mycket bra tavla, rekommenderar den verkligen
Marcus, 2010-12-16
Bra kvalitet,
Rickard, 2010-06-10
En tavla i världsklass.
Lena, 2010-02-17
Är jätte nöjd med tavlan. Har blitt många roliga matcher.
Spelar så gott som varje helg.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eclipse Pro eclipse-pro-1

Eclipse Pro

(15)

I lager 599 kr

west-ham-darttavla-1

West Ham Darttavla

(0)

I lager 549 kr

pro-matchplay-1

Pro Matchplay

(2)

599 kr

specialist-lincoln-1

Specialist Lincoln

(0)

I lager 749 kr

supamatch-ii-1

Supamatch II

(1)

599 kr

winmau-budweiser-1

Winmau Budweiser

(0)

I lager 779 kr

Supawire II supawire-ii-1

Supawire II

(0)

337 kr (449 kr)

winmau-pro-sfb-1

Winmau Pro SFB

(2)

449 kr

winmau-rebel-1

Winmau Rebel

(0)

I lager 449 kr

Bulls Advantage 501 Bulls Advantage 501 bulls-advantage-501-1

Bulls Advantage 501

(0)

I lager 896 kr (1 195 kr)

blade-5-1

Blade 5

(1)

649 kr

blade-5-gz-dual-core-1

Blade 5 GZ Dual Core

(0)

795 kr

Eclipse Pro 2 eclipse-pro-2-1

Eclipse Pro 2

(0)

699 kr

supamatch-3-1

Supamatch 3

(0)

I lager 699 kr

 
EFC Nylonpånbok Foil everton-nylonpanbok-foil-1

EFC Nylonpånbok Foil

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Chicago Bulls Inramad Bild Logo chicago-bulls-inramad-bild-logo-1

Chicago Bulls Inramad Bild Logo

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces ninja-turtle-mugg-distressed-faces-1

Ninja Turtle Mugg Distressed Faces

(0)

I lager 71 kr (119 kr)

Guns N Roses Nyckelring Classic Logo guns-n-roses-nyckelring-classic-logo-1

Guns N Roses Nyckelring Classic Logo

(0)

I lager 5 kr (19 kr)

AFC Keps High Estate arsenal-keps-high-estate-1

AFC Keps High Estate

(0)

I lager 95 kr (159 kr)