Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Darttavlor Harrows Official Competition

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 486
Kategori: Darttavlor
Varumärke: Harrows
Garanti: 24 mån

Official Competition

Självläkande darttavla av sisalfiber från välkända Harrows.

Självläkande bristletavla
Märlfri Bulls-Eye
Slimmade märlor
Rund tråd

Darttavlor innehåller fler produkter som liknar Harrows Official Competition.

Omdömen och betyg

Markus Jonas, 2018-08-14

Olavi, 2018-07-04
Vi spelar i glatta livet så ofta vi hinner!
Bo Kennet Eugen, 2014-06-22

Anders, 2013-03-08
mer än nöjd
Anonym, 2011-03-12
Mycket bra tavla, rekommenderar den verkligen
Marcus, 2010-12-16
Bra kvalitet,
Rickard, 2010-06-10
En tavla i världsklass.
Lena, 2010-02-17
Är jätte nöjd med tavlan. Har blitt många roliga matcher.
Spelar så gott som varje helg.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Eclipse Pro eclipse-pro-1

Eclipse Pro

(17)

I lager Från: 599 kr

west-ham-darttavla-1

West Ham Darttavla

(0)

I lager 549 kr

pro-matchplay-1

Pro Matchplay

(8)

I lager 599 kr

specialist-lincoln-1

Specialist Lincoln

(0)

I lager 749 kr

supamatch-ii-1

Supamatch II

(2)

599 kr

winmau-budweiser-1

Winmau Budweiser

(0)

I lager 779 kr

Supawire II supawire-ii-1

Supawire II

(4)

I lager 337 kr (449 kr)

winmau-pro-sfb-1

Winmau Pro SFB

(2)

449 kr

winmau-rebel-1

Winmau Rebel

(0)

I lager 449 kr

Bulls Advantage 501 Bulls Advantage 501 bulls-advantage-501-1

Bulls Advantage 501

(0)

I lager 896 kr (1 195 kr)

blade-5-1

Blade 5

(2)

649 kr

blade-5-gz-dual-core-1

Blade 5 GZ Dual Core

(0)

I lager 795 kr

supamatch-3-1

Supamatch 3

(0)

I lager 699 kr

xqmax-dartset-beginners-1

XQMax Dartset Beginners

(0)

I lager 279 kr

Eclipse HD 2 eclipse-hd-2-1

Eclipse HD 2

(0)

I lager 995 kr

Bulls Magnetic bulls-magnetic-1

Bulls Magnetic

(0)

I lager 229 kr

xq-max-classic-1

XQ Max Classic

(0)

449 kr

 
LFC Strumpor Herr liverpool-strumpor-herr-1

LFC Strumpor Herr

(42)

I lager 29 kr (59 kr)

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird liverpool-dekal-iphone-44s-liverbird-1

LFC Dekal Iphone 4/4S Liverbird

(9)

I lager 99 kr (129 kr)

AFC Affisch Squad 51 arsenal-affisch-squad-51-1

AFC Affisch Squad 51

(1)

I lager 69 kr (99 kr)

RMCF Målbur Skills real-madrid-malbur-skills-1

RMCF Målbur Skills

(0)

I lager 279 kr (399 kr)

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard chelsea-iphone-5-skal-hart-lampard-1

CFC Iphone 5 Skal Hårt Lampard

(0)

I lager 99 kr (189 kr)