Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Stiga Sports Winner Indoor

2 995 kr
12 mån räntefritt 250 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21893
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Stiga Sports
Garanti:
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: 69x163x187 cm
Vikt: 60 kg

Winner Indoor

Winner Indoor med det unika systemet Compact erbjuder ditt livs spel.

Spelyta: Spånskiva 19 mm
Beläggning: Standard (blå)
Ram: Nej
Transporthjul: Dubbelhjul
Benkonstruktion: -

Kompakt fällmekanism för effektiv förvaring.
Fasta nätstolpar

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Stiga Sports Winner Indoor.

Omdömen och betyg

Isabelle, 2018-11-29

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Winner Outdoor winner-outdoor-1

Winner Outdoor

(0)

I lager 5 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

Competition 850 Wood ITTF Indoor competition-850-wood-ittf-indoor-1

Competition 850 Wood ITTF Indoor

(0)

I lager 12 995 kr

 
The Hunger Games Inramad Bild Aim the-hunger-games-inramad-bild-aim-1

The Hunger Games Inramad Bild Aim

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

MUFC Årsbok 2014 manchester-united-årsbok-2014-1

MUFC Årsbok 2014

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Superman Huvtröja Blockletter Superman Huvtröja BlockletterSuperman Huvtröja BlockletterSuperman Huvtröja BlockletterSuperman Huvtröja BlockletterSuperman Huvtröja BlockletterSuperman Huvtröja BlockletterSuperman Huvtröja BlockletterSuperman Huvtröja Blockletter superman-huvtroja-blockletter-1

Superman Huvtröja Blockletter

(0)

I lager 275 kr (549 kr)

LFC SoccerStarz Johnson liverpool--soccerstarz-johnson-1

LFC SoccerStarz Johnson

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Bild Fabregas 40 X 30 chelsea-bild-fabregas-40-x-30-1

CFC Bild Fabregas 40 X 30

(0)

I lager 90 kr (299 kr)