Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) T3 Pingis T3 Swift

16 900 kr
12 mån räntefritt 1408 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21217
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: T3 Pingis
Garanti: 12 mån
Spel: 244x76 cm

T3 Swift

Spela ensam genom att fälla upp ena sidan
Bordskivans bollstuds är godkänd av ITTF
Tillverkad av Melaminskiva och stål
Låsbara hjul
Består av två hopfällbara och rullbara sektioner för enkel förvaring
Färg: Matt svart och vit
• Starka metallben
Designad i England
Unik T3 design

Trippelpingis uppfanns redan 1979 av Professor Günter Arndt. Det är först nu vi har fått möjlighet och tagit det stora steget att tillverka officiella T3-bord. Alla T3-bord är designade och tillverkade i pingisens ursprungsland, England. Alla T3 Tournamentbord har samma längd som traditionella bordtennisbord, fast runt. Så man får alla delar av pingis och lite till.



Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar T3 Pingis T3 Swift.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
Tecto Outdoor tecto-outdoor-1

Tecto Outdoor

(22)

I lager 3 795 kr

Info & Val
Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

Bordtennisskiva 5ft bordtennisskiva-5ft-1

Bordtennisskiva 5ft

(3)

599 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

 
MUFC Badlakan Embroidered manchester-united-badlakan-embroidered-1

MUFC Badlakan Embroidered

(2)

I lager 279 kr (349 kr)

AFC SoccerStarz Arteta arsenal--soccerstarz-arteta-1

AFC SoccerStarz Arteta

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

CFC Julklappssäck Luxury chelsea-julklappssack-luxury-1

CFC Julklappssäck Luxury

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

NUFC Strumpor Sport newcastle-united-strumpor-sport-1

NUFC Strumpor Sport

(1)

I lager 29 kr (119 kr)

EFC Dekal Iphone 4/4S everton-dekal-iphone-44s-1

EFC Dekal Iphone 4/4S

(0)

I lager 99 kr (149 kr)