Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) T3 Pingis T3 Swift

16 900 kr
12 mån räntefritt 1408 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21217
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: T3 Pingis
Garanti: 12 mån
Spel: 244x76 cm

T3 Swift

Spela ensam genom att fälla upp ena sidan
Bordskivans bollstuds är godkänd av ITTF
Tillverkad av Melaminskiva och stål
Låsbara hjul
Består av två hopfällbara och rullbara sektioner för enkel förvaring
Färg: Matt svart och vit
• Starka metallben
Designad i England
Unik T3 design

Trippelpingis uppfanns redan 1979 av Professor Günter Arndt. Det är först nu vi har fått möjlighet och tagit det stora steget att tillverka officiella T3-bord. Alla T3-bord är designade och tillverkade i pingisens ursprungsland, England. Alla T3 Tournamentbord har samma längd som traditionella bordtennisbord, fast runt. Så man får alla delar av pingis och lite till.



Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar T3 Pingis T3 Swift.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 2 494 kr

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

 
Cleveland Cavaliers Fidget Spinner cleveland-cavaliers-fidget-spinner-1

Cleveland Cavaliers Fidget Spinner

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

NUFC Samsung Galaxy S4-skal 3D newcastle-united-samsung-galaxy-s4-skal-3d-1

NUFC Samsung Galaxy S4-skal 3D

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

West Ham Nappflaska Dribbler 2-pack west-ham-nappflaska-dribbler-2-pack-1

West Ham Nappflaska Dribbler 2-pack

(0)

I lager 111 kr (159 kr)

CFC Bodysuit 2016 2-pack chelsea-bodysuit-2016-2-pack-1

CFC Bodysuit 2016 2-pack

(0)

I lager 199 kr (279 kr)

Sverige Fotbollströja Vuxen Sverige Fotbollströja Vuxen Sverige Fotbollströja VuxenSverige Fotbollströja VuxenSverige Fotbollströja VuxenSverige Fotbollströja Vuxen sverige-fotbollstroja-vuxen-1

Sverige Fotbollströja Vuxen

(1)

I lager 179 kr (199 kr)