Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) BCE Medium Tt

2 494 kr
12 mån räntefritt 208 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13303
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183 x 91 x 71 cm
Vikt: 28 kg

Medium Tt

Medium TT bordtennisbord med fällbara ben ger en bra ingångsnivå bordtennisbord för spelare i alla åldrar.

Med det fällbara bensystemet kan bordet flyttas gång på gång. Enkelt och smidigt!

Innehåller allt du behöver för att spela bordtennis rakt ur lådan.

Fällbara ben
Ställbara fötter

Medföljer
Bordtennisnät
2 st bordtennisrackets
3 st bordtennisbollar
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar BCE Medium Tt.

Omdömen och betyg

Prometera AB, 2017-02-18
Skapat ny mötesstruktur
Magdalena Sara Maria, 2017-02-10
Med tanke på priset så är kvaliteten inte den bästa. Hade räknat med riktiga bollar och något mer bättre rack. Bordet är okej.
Google Finland Oy, 2016-11-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva 6ft bordtennisskiva-6ft-1

Bordtennisskiva 6ft

(4)

Beställningsvara 1 395 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

Sport 500 M Crossover Outdoor sport-500-m-crossover-outdoor-1

Sport 500 M Crossover Outdoor

(0)

I lager 8 795 kr

 
LFC Husalv liverpool-husalv-1

LFC Husalv

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

Frozen Affisch Let It Go B298 frozen-affisch-let-it-go-b298-1

Frozen Affisch Let It Go B298

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

South Park Nyckelring Suck My Balls south-park-nyckelring-suck-my-balls-1

South Park Nyckelring Suck My Balls

(1)

I lager 23 kr (39 kr)

Harry Potters Trollstav harry-potters-trollstav-1

Harry Potters Trollstav

(4)

I lager 399 kr (449 kr)

Frozen Knappar frozen-knappar-1

Frozen Knappar

(0)

I lager 15 kr (49 kr)