Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) BCE Bordtennisskiva 6ft

1 395 kr
12 mån räntefritt 116 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:182x91
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 7208
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Spelyta: 182(L) x 91(B) cm
Vikt: 18 kg

Bordtennisskiva 6ft

Bordtennis skiva som är tillverkad för att passa BCE 6 foots biljardbord, men går bra att använda till andra bord i samma storlek.

Det går att vända på skivan för att använda den till skrivbord.

Spelyta: 12 mm
Beläggning: Standard (blå)

2 racketar och 2 bollar ingår.

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar BCE Bordtennisskiva 6ft.

Omdömen och betyg

Martin, 2017-09-28

Erik Mattias, 2016-07-26

Thomas Christer, 2016-03-29

John Erik, 2013-12-14

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Bordtennisskiva Premium bordtennisskiva-premium-1

Bordtennisskiva Premium

(0)

Beställningsvara 3 495 kr

Medium TT medium-tt-1

Medium TT

(3)

I lager 2 494 kr

Info & Val
Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor Competition 740 ITTF Indoor competition-740-ittf-1

Competition 740 ITTF Indoor

(2)

I lager 7 995 kr (8 295 kr)

Info & Val
C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

t30-outdoor-1

T30 Outdoor

(0)

Beställningsvara 49 900 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 995 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

Sport 300 S Crossover Outdoor sport-300-s-crossover-outdoor-1

Sport 300 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 795 kr

 
CFC Flights St George chelsea-flights-st-george-1

CFC Flights St George

(1)

I lager 17 kr (29 kr)

EFC Plånbok Fade everton-planbok-fade-1

EFC Plånbok Fade

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Chicago Bulls Pinn Logo chicago-bulls-pinn-logo-1

Chicago Bulls Pinn Logo

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

Wonder Woman Pinn Icon wonder-woman-pinn-icon-1

Wonder Woman Pinn Icon

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

FCB Badanka Wordmark barcelona-badanka-wordmark-1

FCB Badanka Wordmark

(0)

I lager 60 kr (119 kr)