Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardstartpaket BCE Thor School

1 495 kr
(1 695 kr)
12 mån räntefritt 125 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2080
Kategori: Biljardstartpaket
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån

Thor School

Thor school inget trassel. Bara det en skola behöver. Bollar från världsledande Aramith, köer där du lätt byter topparna och rejäla tillbehör.

Innehåll
1 x Aramith Continental 57 mm
1 x 4 st Clubline
1 x Biljardtriangel Pro
2 x Bordsborste 18 cm
1 x Tournament Champion Krita
12 x M11 Skruvköläder

Biljardstartpaket innehåller fler produkter som liknar BCE Thor School.

Omdömen och betyg

ABF GÄSTRIKEBYGDEN, 2016-11-08

Anders Erik, 2016-08-13

Neisti Maria Humla, 2016-07-12

Karl Markus, 2016-06-29
Köerna och aramith bollarna är helt suveräna!
Sågknorren, 2015-06-27

Erik Marcus, 2015-05-20

Lars Olof Erik, 2015-03-10

Kenneth, 2014-12-03

Lars Olof Alfred, 2014-02-04

Carl Fredrik Åke, 2014-02-02

Riksbyggen, 2013-12-04

Gunnar, 2013-10-20

Fredrik, 2012-04-11
Bra startpaket. Grym kvalite på bollarna. Ramar i trä uppskattas och kommenteras av inbjudna "gäster". Extra kvalitetskänsla. Klart värt de extra hundralapparna.
Marcus, 2012-01-10
Ett mycket bra set som innehåller det man behöver.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Snookerpaket snookerpaket-1

Snookerpaket

(0)

I lager 1 495 kr

BCE Large bce-large-1

BCE Large

(1)

I lager 1 995 kr

Play Kit Signature Svart play-kit-signature-svart-1

Play Kit Signature Svart

(2)

Beställningsvara 3 995 kr

Play Kit Heritage Svart play-kit-heritage-svart-1

Play Kit Heritage Svart

(1)

Beställningsvara 1 495 kr

Play Kits Sterling Port play-kits-sterling-port-1

Play Kits Sterling Port

(2)

I lager 3 995 kr

startpack-bas-1

Startpack Bas

(20)

I lager 995 kr

thor-premium-1

Thor Premium

(0)

Beställningsvara 2 695 kr

Play Kit Classic Svart play-kit-classic-svart-1

Play Kit Classic Svart

(0)

Beställningsvara 2 495 kr

black-manic-1

Black Manic

(1)

I lager 3 995 kr

 
Fulham SoccerStarz Kacaniklic fulham-soccerstarz-kacaniklic-1

Fulham SoccerStarz Kacaniklic

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

Frozen Kalender 2017 frozen-kalender-2017-1

Frozen Kalender 2017

(0)

I lager 79 kr (129 kr)

Chicago Bulls Fidget Spinner chicago-bulls-fidget-spinner-1

Chicago Bulls Fidget Spinner

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

MUFC Affisch Mata 56 manchester-united-affisch-mata-56-1

MUFC Affisch Mata 56

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Wonder Woman Halsband Colour wonder-woman-halsband-colour-1

Wonder Woman Halsband Colour

(0)

I lager 45 kr (149 kr)