Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardlampor Spelbord Biljardlampa Prestige

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 15673
Kategori: Biljardlampor
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Biljardlampa Prestige

Biljardlampa Prestige med snygg grön skärm.


Gröna Skärmar
Guldfärgad stång (ca 130cm)


Rekommenderad lampa 60W glödlampa alternativt motsvarande LED-lampa (ingår ej).

Biljardlampor innehåller fler produkter som liknar Spelbord Biljardlampa Prestige.

Omdömen och betyg

Bo Göran Peter, 2016-10-21

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

biljardlampa-elegance-3-brons-1

Biljardlampa Elegance 3 Brons

(1)

I lager 1 995 kr

biljardlampa-elegance-3-gron-1

Biljardlampa Elegance 3 Grön

(0)

I lager 1 795 kr

biljardlampa-elegance-3-svart-1

Biljardlampa Elegance 3 Svart

(0)

Beställningsvara 1 795 kr

biljardlampa-elegance-3-silver-1

Biljardlampa Elegance 3 Silver

(2)

I lager 1 795 kr

biljardlampa-elegance-4-silver-1

Biljardlampa Elegance 4 Silver

(0)

I lager 1 795 kr

Lampa Brass lampa-brass-1

Lampa Brass

(7)

Beställningsvara 1 795 kr

 
MUFC T-shirt Beckham Tattoo MUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham Tattoo manchester-united-t-shirt-beckham-tattoo-1

MUFC T-shirt Beckham Tattoo

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

Big Bang Theory Mugg Leonard big-bang-theory-mugg-leonard-1

Big Bang Theory Mugg Leonard

(1)

I lager 40 kr (79 kr)

Robocop Nyckelring Face robocop-nyckelring-face-1

Robocop Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Sverige Pins Sköld sverige-pins-skold-1

Sverige Pins Sköld

(1)

I lager 23 kr (39 kr)

Wonder Woman Pinn Icon wonder-woman-pinn-icon-1

Wonder Woman Pinn Icon

(0)

I lager 6 kr (19 kr)