Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Gamesson Fyrdelskö Pisces 145cm

249 kr
(299 kr)
12 mån räntefritt 21 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 16979
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Fyrdelskö Pisces 145cm

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder (tip):
Köben (Ferrule):
Vikt:
Skaft:
Koppling:
Grepp:
Delning:
Bumper:
Handtag::
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Gamesson Fyrdelskö Pisces 145cm.

Omdömen och betyg

Gert, 2015-08-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Omega omega-1

Omega

(47)

I lager 199 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(24)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

I lager 449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(7)

I lager 449 kr

Kruger Platinum 51P kruger-platinum-51p-1

Kruger Platinum 51P

(1)

Beställningsvara 1 495 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(14)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

I lager 799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

Från: 399 kr

Endelskö Standard endelsko-standard-1

Endelskö Standard

(25)

I lager 129 kr (199 kr)

koforlangare-teleskopisk-1

Köförlängare Teleskopisk

(0)

I lager 499 kr

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

I lager 2 495 kr

dufferin-jump-n-break-1

Dufferin Jump N Break

(0)

1 055 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Dufferin 234 dufferin-234-1

Dufferin 234

(0)

I lager 449 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

I lager 995 kr

 
LFC Strumpor Hemma 2015-16 liverpool-strumpor-hemma-2015-16-1

LFC Strumpor Hemma 2015-16

(1)

I lager 99 kr (149 kr)

The Strain Mugg Stoneheart the-strain-mugg-stoneheart-1

The Strain Mugg Stoneheart

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

Harry Potter Canvastryck Dumbledore harry-potter-canvastryck-dumbledore-1

Harry Potter Canvastryck Dumbledore

(0)

I lager 174 kr (579 kr)

Tottenham Badlakan Embroidered tottenham-badlakan-embroidered-1

Tottenham Badlakan Embroidered

(0)

I lager 239 kr (299 kr)

NUFC Kalender 2013 NUFC Kalender 2013 newcastle-united-kalender-2013-1

NUFC Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)