Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Gamesson Fyrdelskö Pisces 145cm

249 kr
(299 kr)
12 mån räntefritt 21 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 16979
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Fyrdelskö Pisces 145cm

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder (tip):
Köben (Ferrule):
Vikt:
Skaft:
Koppling:
Grepp:
Delning:
Bumper:
Handtag::
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Gamesson Fyrdelskö Pisces 145cm.

Omdömen och betyg

Ali, 2018-08-28

Mehdi, 2018-06-21

Insales I Göteborg AB, 2018-06-08

Storegårds Bil& Maskin, 2018-06-01

Peter Georg Ruben, 2018-03-27

Daniel, 2018-03-23

Gert, 2015-08-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

Sprängkö Star Assassin sprangko-star-assassin-1

Sprängkö Star Assassin

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Dufferin 234 dufferin-234-1

Dufferin 234

(0)

449 kr

tvadelsko-tournament-champion-flash-gold-1

Tvådelskö Tournament Champion Flash Gold

(0)

449 kr

endelsko-brass-1

Endelskö Brass

(6)

Från: 129 kr

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 399 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

 
Harry Potter Skrivset 5-delar harry-potter-skrivset-5-delar-1

Harry Potter Skrivset 5-delar

(3)

I lager 55 kr (69 kr)

NUFC Dekal Xbox One newcastle-united-dekal-xbox-one-1

NUFC Dekal Xbox One

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

CFC Strumpor 2-pack Junior CFC Strumpor 2-pack Junior chelsea-strumpor-2-pack-junior-1

CFC Strumpor 2-pack Junior

(11)

I lager 29 kr (59 kr)

LFC Strumpor Barn/Ungdom LFC Strumpor Barn/Ungdom liverpool-socks-1-pack-junior-12.5-3.5-1

LFC Strumpor Barn/Ungdom

(15)

I lager 29 kr (39 kr)

EFC Armband Festival 2-Pack everton-armband-festival-2-pack-1

EFC Armband Festival 2-Pack

(0)

I lager 30 kr (59 kr)