Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Gamesson Fyrdelskö Pisces 145cm

249 kr
(299 kr)
12 mån räntefritt 21 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 16979
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån

Fyrdelskö Pisces 145cm

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder (tip):
Köben (Ferrule):
Vikt:
Skaft:
Koppling:
Grepp:
Delning:
Bumper:
Handtag::
Övrigt:

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Gamesson Fyrdelskö Pisces 145cm.

Omdömen och betyg

Gert, 2015-08-10

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Omega omega-1

Omega

(49)

I lager 199 kr

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(33)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(25)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(9)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Clubline 100 clubline-100-1

Clubline 100

(6)

249 kr

Kruger Black 108B kruger-black-108b-1

Kruger Black 108B

(8)

449 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(15)

I lager 199 kr (249 kr)

RCE-5 rce-5-1

RCE-5

(0)

799 kr

Blue Cue blue-cue-1

Blue Cue

(4)

Från: 399 kr

Endelskö Standard 2 Sort endelsko-standard-2-sort-1

Endelskö Standard 2 Sort

(27)

I lager 169 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

699 kr

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

I lager 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

dufferin-511-1

Dufferin 511

(1)

I lager 995 kr

9ball-1

9ball

(0)

I lager 249 kr

Kruger Gold Paket kruger-gold-paket-1

Kruger Gold Paket

(0)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(2)

I lager Från: 249 kr

 
Big Bang Theory Affisch Ufo A705 big-bang-theory-affisch-ufo-1

Big Bang Theory Affisch Ufo A705

(1)

I lager 30 kr (99 kr)

Celtic Silikonarmband celtic--silicone-wristband-1

Celtic Silikonarmband

(1)

I lager 9 kr (59 kr)

Sverige Handflagga sverige-handflagga-1

Sverige Handflagga

(1)

I lager 35 kr (39 kr)

Sverige T-shirt Flagga Svart Sverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga SvartSverige T-shirt Flagga Svart sverige-t-shirt-flagga-svart-1

Sverige T-shirt Flagga Svart

(0)

I lager 224 kr (249 kr)

Flintstones Keps Snap Back Fred flintstones-keps-snap-back-fred-1

Flintstones Keps Snap Back Fred

(0)

I lager 75 kr (249 kr)