Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbollar Spelbord Köboll Standard

59 kr
12 mån räntefritt 5 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1145
Kategori: Biljardbollar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Köboll Standard

Endast den vita köbollen.

57 mm (fullstor)

Biljardbollar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Köboll Standard.

Omdömen och betyg

Bo Lennart Christer, 2017-09-26

Håkan Malte, 2015-09-21

Elisabeth, 2015-03-13

Kent Göran, 2014-07-02

Anders Sven Jonas, 2013-10-22

Paul Bo, 2013-10-08

Andreas, 2012-04-01
Vitare än min gamla, rund, rullar bra, lätt att hålla ren samt billig.
Håkan, 2011-02-14

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(2)

I lager 99 kr

carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(14)

I lager Från: 299 kr

Köboll Aramith Premium koboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(0)

I lager 149 kr

koboll-tournament-champion-1

Köboll Tournament Champion

(1)

I lager 99 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(0)

I lager 229 kr

cyclop-carambolebollar-1

Cyclop Carambolebollar

(0)

I lager 1 445 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(4)

I lager 79 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

I lager 1 995 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

999 kr

Gula Och Röda 48mm gula-och-roda-48mm-1

Gula Och Röda 48mm

(2)

I lager 449 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(18)

I lager 59 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

Snookerbollar Aramith Premier snookerbollar-aramith-premier-1

Snookerbollar Aramith Premier

(0)

I lager 1 495 kr

Bollbricka bollbricka-1

Bollbricka

(0)

79 kr

Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

579 kr

 
MUFC Bild Rooney Derby 20 X 15 manchester-united-bild-rooney-derby-20-x-15-1

MUFC Bild Rooney Derby 20 X 15

(0)

I lager 104 kr (149 kr)

LFC Boxershorts Barn LFC Boxershorts Barn liverpool-boxershorts-barn-1

LFC Boxershorts Barn

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

South Park Klistermärke Stan south-park-klistermarke-stan-1

South Park Klistermärke Stan

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

MCFC Nyckelring Och Kapsylöppnare Sleek manchester-city-nyckelring-och-kapsyloppnare-sleek-1

MCFC Nyckelring Och Kapsylöppnare Sleek

(0)

I lager 55 kr (79 kr)

AFC Strumpor 2-pack Junior AFC Strumpor 2-pack Junior arsenal-strumpor-2-pack-junior-1

AFC Strumpor 2-pack Junior

(10)

I lager 29 kr (79 kr)