Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbollar Spelbord Köboll Standard

59 kr
12 mån räntefritt 5 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1145
Kategori: Biljardbollar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Köboll Standard

Endast den vita köbollen.

57 mm (fullstor)

Biljardbollar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Köboll Standard.

Omdömen och betyg

Kjell Åke Axel, 2018-09-19

Bo Lennart Christer, 2017-09-26

Håkan Malte, 2015-09-21

Elisabeth, 2015-03-13

Kent Göran, 2014-07-02

Anders Sven Jonas, 2013-10-22

Paul Bo, 2013-10-08

Andreas, 2012-04-01
Vitare än min gamla, rund, rullar bra, lätt att hålla ren samt billig.
Håkan, 2011-02-14

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(2)

I lager 99 kr

carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(16)

I lager Från: 299 kr

Köboll Aramith Premium koboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(1)

I lager 149 kr

koboll-tournament-champion-1

Köboll Tournament Champion

(1)

I lager 99 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(1)

I lager 229 kr

biljardbollar-tournament-champion-1

Biljardbollar Tournament Champion

(1)

I lager Från: 599 kr

cyclop-carambolebollar-1

Cyclop Carambolebollar

(0)

I lager 1 445 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(5)

I lager 79 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(1)

I lager 1 995 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

Beställningsvara 1 299 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(23)

I lager 59 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

I lager 2 495 kr

Snookerbollar Aramith Premier snookerbollar-aramith-premier-1

Snookerbollar Aramith Premier

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Bollbricka bollbricka-1

Bollbricka

(0)

79 kr

snookerbollar-1

Snookerbollar

(4)

599 kr

Aramith EC aramith-ec-1

Aramith EC

(3)

I lager 999 kr

 
Sverige Huvtröja Sweden Blå Sverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden BlåSverige Huvtröja Sweden Blå sverige-huvtroja-sweden-bla-1

Sverige Huvtröja Sweden Blå

(0)

I lager 359 kr (399 kr)

CFC SoccerStarz Terry chelsea-soccerstarz-terry-1

CFC SoccerStarz Terry

(2)

I lager 29 kr (59 kr)

Queens Park Rangers Skrivset 5 Delar queens-park-rangers-skrivset-5-delar-1

Queens Park Rangers Skrivset 5 Delar

(0)

I lager 21 kr (69 kr)

Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein fantastic-beasts-trollstavspenna-porpentina-goldstein-1

Fantastic Beasts Trollstavspenna Porpentina Goldstein

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

Miami Ink Plånbok Black Dragon miami-ink-planbok-black-dragon-1

Miami Ink Plånbok Black Dragon

(0)

I lager 75 kr (249 kr)