Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbollar Spelbord Köboll Standard

59 kr
12 mån räntefritt 5 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1145
Kategori: Biljardbollar
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Köboll Standard

Endast den vita köbollen.

57 mm (fullstor)

Biljardbollar innehåller fler produkter som liknar Spelbord Köboll Standard.

Omdömen och betyg

Bo Lennart Christer, 2017-09-26

Håkan Malte, 2015-09-21

Elisabeth, 2015-03-13

Kent Göran, 2014-07-02

Anders Sven Jonas, 2013-10-22

Paul Bo, 2013-10-08

Andreas, 2012-04-01
Vitare än min gamla, rund, rullar bra, lätt att hålla ren samt billig.
Håkan, 2011-02-14

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

koboll-med-punkt-1

Köboll Med Punkt

(2)

I lager 99 kr

carambolebollar-standard-1

Carambolebollar Standard

(0)

I lager 249 kr

biljardbollar-standard-1

Biljardbollar Standard

(14)

I lager Från: 299 kr

Köboll Aramith Premium koboll-aramith-premium-1

Köboll Aramith Premium

(0)

I lager 149 kr

koboll-tournament-champion-1

Köboll Tournament Champion

(1)

I lager 99 kr

koboll-med-bla-punkt-524-mm-1

Köboll Med Blå Punkt 52,4 Mm

(1)

I lager 99 kr

koboll-med-punkt-professional-1

Köboll Med Punkt Professional

(0)

I lager 229 kr

cyclop-carambolebollar-1

Cyclop Carambolebollar

(0)

I lager 1 445 kr

Bollbricka 57 Mm bollbricka-57-mm-1

Bollbricka 57 Mm

(4)

I lager 79 kr

Kelly Pool kelly-pool-1

Kelly Pool

(1)

I lager Från: 499 kr

Aramith Super Pro aramith-super-pro-1

Aramith Super Pro

(0)

Beställningsvara 1 995 kr

Aramith Premier aramith-premier-1

Aramith Premier

(0)

I lager Från: 399 kr

FAST TRACK fast-track-1

FAST TRACK

(3)

999 kr

Gula Och Röda gula-och-roda-1

Gula Och Röda

(2)

449 kr

Lösa Biljardbollar 57 Mm losa-biljardbollar-57-mm-1

Lösa Biljardbollar 57 Mm

(18)

I lager 59 kr

Aramith Snookerbollar Tournament Champion aramith-snookerbollar-tournament-champion-1

Aramith Snookerbollar Tournament Champion

(0)

Beställningsvara 2 495 kr

Snookerbollar Aramith Premier snookerbollar-aramith-premier-1

Snookerbollar Aramith Premier

(0)

I lager 1 495 kr

Bollbricka bollbricka-1

Bollbricka

(0)

79 kr

Snookerbollar 52 Mm snookerbollar-52-mm-1

Snookerbollar 52 Mm

(5)

I lager 579 kr

 
FCB Dekal Samsung Galaxy S4 barcelona-dekal-samsung-galaxy-s4-1

FCB Dekal Samsung Galaxy S4

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

LFC T-shirt Tobi Grå LFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi Grå liverpool-t-shirt-tobi-gra-1

LFC T-shirt Tobi Grå

(1)

I lager 314 kr (419 kr)

Sverige T-shirt Zlatan Superman Sverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan SupermanSverige T-shirt Zlatan Superman sverige-t-shirt-zlatan-superman-1

Sverige T-shirt Zlatan Superman

(1)

I lager 224 kr (249 kr)

NUFC SoccerStarz Sissoko newcastle-united-soccerstarz-sissoko-1

NUFC SoccerStarz Sissoko

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

MUFC Bild Squad 40 X 30 manchester-united-bild-squad-40-x-30-1

MUFC Bild Squad 40 X 30

(0)

I lager 84 kr (279 kr)