Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Wasp 2

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Extra tillbehör (Mer info):
Lagerstatus: Tillfälligt slut
Artikelnr: 1037
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 101(L) x 51(B) x 21(H) cm
Vikt: 8 kg

Wasp 2

Smidigt air-hockey-spel som man ställer på befintligt bord. Enkelt men fullt spelbart airhockeyspel.

220V fläkt
Manuella räknare

Medföljer

2 st pushers (65 mm)
2 st puckar (5 0mm)
Instruktion för montering

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Wasp 2.

Omdömen och betyg

John-Peter, 2016-08-24
Fick rensa en del hål och gnida in lite silicon men sedan blev det succé!
Visste inte att man kunde bli svettig av att spela lufthockey :-)
Eric Fredric Linus, 2016-03-01
Kanon smidig roligt. Lite klen fläkt annars perfekt
Damir, 2016-01-25

Malin Helena, 2016-01-12

Simon, 2015-08-30

Lars Daniel, 2015-08-18

Monika Kristina, 2015-05-19

Daniel, 2015-05-17

Camilla, 2014-10-29

Eddie Ragnar, 2014-02-06

Karin Maria Einarsdotter, 2014-01-31

Ann-Kristin, 2014-01-29

Mikael Ola Mattias, 2014-01-23

Birgitta, 2012-10-06
hel nöjd ocg snabb lev. tack!!!
Juha, 2012-01-20

Marco, 2011-05-13
Prisvärt, lätthanterligt.
Nicklas, 2011-01-27
Hej! Ett smidigt spel att ställa på bordet och att ställa på högkant när det inte används, det roar gammla som unga, vi är alla nöjda
Jan, 2011-01-14
Fungerar bra
Stefan, 2010-12-26
Mycket bra bord som känns gediget. Hela familjen är med och spelar. Det här blev höjdpunkten på julafton!
Annika, 2010-06-18
Mkr bra spel och uppskattat.
litet - att ej förborrat nedre skruven på poängräknaren - om barnen själva satt ihop det.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 1 995 kr (2 495 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

 
Hello Kitty Blackberry 8520 Skal hello-kitty-blackberry-8520-skal-1

Hello Kitty Blackberry 8520 Skal

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial liverpool-iphone-55s-skal-hart-gerrard-testimonial-1

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Queens Park Rangers Tomteluva queens-park-rangers-tomteluva-1

Queens Park Rangers Tomteluva

(0)

I lager 49 kr (79 kr)

AFC Dekal Iphone 5/5S arsenal-dekal-iphone-55s-1

AFC Dekal Iphone 5/5S

(1)

I lager 99 kr (129 kr)

The Beatles Pinn White Logo the-beatles-pinn-white-logo-1

The Beatles Pinn White Logo

(0)

I lager 5 kr (9 kr)