Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Wasp 2

699 kr
(899 kr)
12 mån räntefritt 58 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1037
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 101(L) x 51(B) x 21(H) cm
Vikt: 8 kg

Wasp 2

Smidigt air-hockey-spel som man ställer på befintligt bord. Enkelt men fullt spelbart airhockeyspel.

220V fläkt
Manuella räknare

Medföljer

2 st pushers (65 mm)
2 st puckar (5 0mm)
Instruktion för montering

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Wasp 2.

Omdömen och betyg

Lena Sofie, 2018-01-08

Anders Magnus, 2018-01-08
Mycket roligt!
John-Peter, 2016-08-24
Fick rensa en del hål och gnida in lite silicon men sedan blev det succé!
Visste inte att man kunde bli svettig av att spela lufthockey :-)
Eric Fredric Linus, 2016-03-01
Kanon smidig roligt. Lite klen fläkt annars perfekt
Damir, 2016-01-25

Malin Helena, 2016-01-12

Simon, 2015-08-30

Lars Daniel, 2015-08-18

Monika Kristina, 2015-05-19

Daniel, 2015-05-17

Camilla, 2014-10-29

Eddie Ragnar, 2014-02-06

Karin Maria Einarsdotter, 2014-01-31

Ann-Kristin, 2014-01-29

Mikael Ola Mattias, 2014-01-23

Birgitta, 2012-10-06
hel nöjd ocg snabb lev. tack!!!
Juha, 2012-01-20

Marco, 2011-05-13
Prisvärt, lätthanterligt.
Nicklas, 2011-01-27
Hej! Ett smidigt spel att ställa på bordet och att ställa på högkant när det inte används, det roar gammla som unga, vi är alla nöjda
Jan, 2011-01-14
Fungerar bra
Stefan, 2010-12-26
Mycket bra bord som känns gediget. Hela familjen är med och spelar. Det här blev höjdpunkten på julafton!
Annika, 2010-06-18
Mkr bra spel och uppskattat.
litet - att ej förborrat nedre skruven på poängräknaren - om barnen själva satt ihop det.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Spectrum Black Spectrum Black Spectrum Black spectrum-black-1

Spectrum Black

(1)

I lager 5 195 kr (5 495 kr)

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

I lager 1 299 kr (1 699 kr)

Info & Val
Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(1)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 699 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(10)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
 
Rolling Stones Pinn Established rolling-stones-pinn-established-1

Rolling Stones Pinn Established

(0)

I lager 5 kr (9 kr)

CFC Barset Wordmark chelsea-barset-wordmark-1

CFC Barset Wordmark

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

LFC Keps Vit Pink Bird liverpool-keps-vit-pink-bird-1

LFC Keps Vit Pink Bird

(0)

I lager 139 kr (199 kr)

Batman Mössa Turn Up GulSvart batman-mossa-turn-up-gulsvart-1

Batman Mössa Turn Up GulSvart

(0)

I lager 54 kr (179 kr)

Swansea City SoccerStarz Laudrup swansea-city-soccerstarz-laudrup-1

Swansea City SoccerStarz Laudrup

(0)

I lager 29 kr (49 kr)