Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Licensierad Produkt Bce Junior

499 kr
12 mån räntefritt 42 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21572
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Bce Junior

Perfekt startkö för juniorspelaren.

Längd: 48' (122cm)
Köläder Blue 9 mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Grade A Ask Skaft
Koppling: Mässing
Grepp: -
Delning: 3/4
Bumper: -
Handtag: Veneer
Övrigt:

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Bce Junior.

Omdömen och betyg

Alf Torfinn, 2018-10-02

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

grand-master-4-1

Grand Master 4

(0)

I lager 1 995 kr

sight-right-3-1

Sight Right 3

(0)

I lager 799 kr

mark-black-1

Mark Black

(0)

I lager 349 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

 
Paris Saint Germain Keps JR paris-saint-germain-keps-jr-1

Paris Saint Germain Keps JR

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

CFC Mobilfodral Universal chelsea-mobilfodral-universal-1

CFC Mobilfodral Universal

(3)

I lager 69 kr (229 kr)

Sunderland Tomteluva sunderland-tomteluva-1

Sunderland Tomteluva

(0)

I lager 69 kr (79 kr)

MUFC T-shirt Beckham Tattoo MUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham TattooMUFC T-shirt Beckham Tattoo manchester-united-t-shirt-beckham-tattoo-1

MUFC T-shirt Beckham Tattoo

(1)

I lager 159 kr (199 kr)

Harry Potter Dumbledores Armé Trollstavar harry-potter-dumbledores-arme-trollstavar-1

Harry Potter Dumbledores Armé Trollstavar

(0)

I lager 1 596 kr (1 995 kr)