Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Reservdelar & Underhåll Biljardbord Montering Biljardbord Skiffer

990 kr
12 mån räntefritt 83 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 14929
Kategori: Reservdelar & Underhåll Biljardbord
Varumärke: Spelbord
Garanti:

Montering Biljardbord Skiffer

Montering av biljardbord utförs av vår kunniga montör Sten Järledal som har en diger meritlista (EM-guld, VM-brons och ett antal SM-guld). Sten har också många år i branschen där Sten drivet egna biljardhallar och monterat biljardbord mm. ger dig ett gediget utfört arbete.


Reservdelar & Underhåll Biljardbord innehåller fler produkter som liknar Spelbord Montering Biljardbord Skiffer.

Omdömen och betyg

Akzo Nobel Surface Chemistry AB, 2018-10-24

Nämnd Lars Sven Thomas, 2018-08-02

Scandic Hotels AB, 2018-06-28

JUNIS MORGONRODNADEN, 2018-06-08
Fick faktiskt göra om ena vallen då den var dåligt spänd. Men de andra aävar bra
Per Johan Thorvald, 2018-05-30

Ola Henrik, 2018-05-19

Lars Magnus, 2018-04-26

ProHem AB, 2018-04-12

Nardos, 2018-04-10

VALLHOVSKYRKAN, SANDVIKENS PINGSTFÖRSAMLING, 2017-07-12
Trevlig och kunnig montör
Nils Arvid Wilhelm, 2016-11-19
mycket duktig Montör
Jari Pekka Tapani, 2016-10-13

Babak, 2016-08-23

Anders Erik, 2016-08-13

Neisti Maria Humla, 2016-07-12

Agneta Maria, 2016-03-09

Falu Kommun/ Kombo1 Fakturaenheten, 2016-03-07

Per Åke, 2016-01-25
Supernöjd
Ulf Rune, 2016-01-12

Juristfirman Lai & Partner AB, 2015-10-05
Trevlig och kunnig montör.
Solrosen HVB Boende Hällefors Kommun, 2015-05-07

Kjell Michael Olov, 2014-10-08

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

gummivall-k-55-6-pack-1

Gummivall K-55 (6-Pack)

(2)

799 kr

gummivall-k-66-6-pack-1

Gummivall K-66 (6-Pack)

(2)

I lager 995 kr

borste-elektrostatiskt-1

Borste Elektrostatiskt

(1)

I lager 249 kr

natfickor-nylon-6-pack-1

Nätfickor Nylon 6-pack

(0)

I lager 199 kr

natfickor-nylon-heavy-6-pack-1

Nätfickor Nylon Heavy 6-pack

(0)

229 kr

Stora Bordspunkter stora-bordspunkter-1

Stora Bordspunkter

(5)

I lager Från: 39 kr

Bordsborste Vall bordsborste-vall-1

Bordsborste Vall

(7)

I lager 79 kr

Linjemärkare linjemarkare-1

Linjemärkare

(2)

I lager Från: 19 kr

Bordsskydd Riley bordsskydd-riley-1

Bordsskydd Riley

(7)

Från: 199 kr

Bordsskydd Legacy bordsskydd-legacy-1

Bordsskydd Legacy

(1)

I lager 599 kr

bollkorg-for-destroyer-1

Bollkorg För Destroyer

(3)

I lager Från: 99 kr

Brass Table Rest Hook noimage

Brass Table Rest Hook

(0)

79 kr

Krok För Kratta krok-for-kratta-1

Krok För Kratta

(1)

I lager 99 kr

Bivax För Skifferskivor bivax-for-skifferskivor-1

Bivax För Skifferskivor

(5)

I lager 79 kr

Perfect Drawer perfect-drawer-1

Perfect Drawer

(0)

I lager 3 995 kr

borste-30-mahogany-1

Borste 30 Mahogany

(2)

I lager 99 kr

bordsskydd-dynamic-8-1

Bordsskydd Dynamic 8

(0)

I lager 249 kr

bordsborste-18cm-1

Bordsborste 18cm

(1)

I lager 59 kr

europool-bordsskydd-1

Europool Bordsskydd

(0)

I lager Från: 799 kr

gummivallar-artemis-1

Gummivallar ARTEMIS

(0)

I lager 2 495 kr

 
NUFC Dekal Xbox 360 (Slim) newcastle-united-dekal-xbox-360-slim-1

NUFC Dekal Xbox 360 (Slim)

(0)

I lager 75 kr (249 kr)

West Bromwich Albion SoccerStarz Morrison west-bromwich-albion-soccerstarz-morrison-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Morrison

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

AFC Årsbok 2015 arsenal-arsbok-2015-1

AFC Årsbok 2015

(2)

I lager 69 kr (129 kr)

Big Bang Theory Mugg Penny big-bang-theory-mugg-penny-1

Big Bang Theory Mugg Penny

(1)

I lager 69 kr (79 kr)

NUFC Universal Dekal newcastle-united-universal-dekal-1

NUFC Universal Dekal

(1)

I lager Från: 15 kr (49 kr)