Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kubb och Krocket mfl Bex Sport Kubb Family

279 kr
12 mån räntefritt 23 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2101
Kategori: Kubb och Krocket mfl
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Kubb Family

Ett spel tillverkat i björk.

Innehåller
- 1 Kung, 30x6,5 cm
- 6 Pinnar, 30x3,5 cm
- 10 Knektar, 15x5,5 cm
- 4 Markörer
- 1 Väska
- Instruktioner och regler på svenska

Kubb och Krocket mfl innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Kubb Family.

Omdömen och betyg

Per Olov, 2015-06-18

Marco, 2012-05-24
Kubb... I sin enkla form men klart dugligt.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Nummerkubb Family nummerkubb-family-1

Nummerkubb Family

(0)

I lager 299 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

399 kr

Riddarspelet riddarspelet-1

Riddarspelet

(2)

399 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Kasta Ring Original kasta-ring-original-1

Kasta Ring Original

(3)

199 kr

Bowlix bowlix-1

Bowlix

(0)

I lager 499 kr

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

799 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

459 kr

Krocket Super De Luxe Krocket Super De Luxe krocket-super-de-luxe-1

Krocket Super De Luxe

(0)

I lager 3 999 kr

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

549 kr

Krocket Semi Pro II Krocket Semi Pro II krocket-semi-pro-ii-1

Krocket Semi Pro II

(0)

990 kr (1 119 kr)

Krocket Med Vagn krocket-med-vagn-1

Krocket Med Vagn

(0)

I lager 899 kr

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(1)

I lager 499 kr

Förvaringspåse Kubb Original forvaringspase-kubb-original-1

Förvaringspåse Kubb Original

(0)

99 kr

Krocket Pro krocket-pro-1

Krocket Pro

(0)

Beställningsvara 1 399 kr

Kubb Original Mini kubb-original-mini-1

Kubb Original Mini

(0)

59 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

 
Ninja Turtle Mugg Turtle Power ninja-turtle-mugg-turtle-power-1

Ninja Turtle Mugg Turtle Power

(0)

I lager 83 kr (119 kr)

Swansea City SoccerStarz Michu swansea-city-soccerstarz-michu-1

Swansea City SoccerStarz Michu

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Avengers Mössa Turn Up Ungdom Avengers Mössa Turn Up Ungdom avengers-mossa-turn-up-ungdom-1

Avengers Mössa Turn Up Ungdom

(0)

I lager 90 kr (129 kr)

Assassins Creed Affish Spire 258 assassins-creed-affish-spire-258-1

Assassins Creed Affish Spire 258

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Aston Villa Affisch Squad 110 aston-villa-affisch-squad-110-1

Aston Villa Affisch Squad 110

(0)

I lager 30 kr (99 kr)