Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kubb och Krocket mfl Bex Sport Kubb Family

279 kr
12 mån räntefritt 23 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 2101
Kategori: Kubb och Krocket mfl
Varumärke: Bex Sport
Garanti: 6 mån

Kubb Family

Ett spel tillverkat i björk.

Innehåller
- 1 Kung, 30x6,5 cm
- 6 Pinnar, 30x3,5 cm
- 10 Knektar, 15x5,5 cm
- 4 Markörer
- 1 Väska
- Instruktioner och regler på svenska

Kubb och Krocket mfl innehåller fler produkter som liknar Bex Sport Kubb Family.

Omdömen och betyg

Per Olov, 2015-06-18

Marco, 2012-05-24
Kubb... I sin enkla form men klart dugligt.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Nummerkubb Family nummerkubb-family-1

Nummerkubb Family

(0)

I lager 299 kr

Krocket Family krocket-family-1

Krocket Family

(1)

I lager 399 kr

Riddarspelet riddarspelet-1

Riddarspelet

(2)

399 kr

Nummerkubb Original Nummerkubb Original nummerkubb-original-1

Nummerkubb Original

(3)

I lager 349 kr

Kasta Ring Original kasta-ring-original-1

Kasta Ring Original

(3)

I lager 199 kr

Bowlix bowlix-1

Bowlix

(0)

499 kr

Kubb Svensk Ek kubb-svensk-ek-1

Kubb Svensk Ek

(0)

I lager 1 999 kr

Kubb Pro kubb-pro-1

Kubb Pro

(0)

I lager 799 kr

Kubb Semi Pro kubb-semi-pro-1

Kubb Semi Pro

(0)

I lager 599 kr

Kubb Original Röd kubb-original-rod-1

Kubb Original Röd

(1)

I lager 479 kr

Kubb Original kubb-original-1

Kubb Original

(0)

I lager 459 kr

Krocket Super De Luxe Krocket Super De Luxe krocket-super-de-luxe-1

Krocket Super De Luxe

(0)

I lager 3 999 kr

Krocket Original krocket-original-1

Krocket Original

(7)

I lager 549 kr

Krocket Semi Pro II Krocket Semi Pro II krocket-semi-pro-ii-1

Krocket Semi Pro II

(0)

Beställningsvara 990 kr (1 119 kr)

Krocket Med Vagn krocket-med-vagn-1

Krocket Med Vagn

(0)

I lager 899 kr

Nummerkubb Original Trälåda nummerkubb-original-tralada-1

Nummerkubb Original Trälåda

(2)

I lager 499 kr

Förvaringspåse Kubb Original Grön forvaringspase-kubb-original-gron-1

Förvaringspåse Kubb Original Grön

(0)

I lager 99 kr

Krocket Pro krocket-pro-1

Krocket Pro

(0)

I lager 1 399 kr

Kubb Original Mini kubb-original-mini-1

Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

Nummer Kubb Original Mini nummer-kubb-original-mini-1

Nummer Kubb Original Mini

(0)

I lager 59 kr

 
Batman Ryggsäck Classic Logo batman-ryggsack-classic-logo-1

Batman Ryggsäck Classic Logo

(0)

I lager 279 kr (399 kr)

Sons Of Anarchy Mugg Stitched Patch sons-of-anarchy-mugg-stitched-patch-1

Sons Of Anarchy Mugg Stitched Patch

(1)

I lager 69 kr (99 kr)

Superman Mugg Logo superman-mugg-logo-1

Superman Mugg Logo

(0)

I lager 69 kr (79 kr)

THFC Strumpor tottenham-hotspur-strumpor-1

THFC Strumpor

(5)

I lager 29 kr (39 kr)

Big Bang Theory Affisch Ufo A705 big-bang-theory-affisch-ufo-1

Big Bang Theory Affisch Ufo A705

(1)

I lager 30 kr (99 kr)