Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket Riley Bordtennisskiva Och Whiteboard

299 kr
(799 kr)
12 mån räntefritt 25 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Utan ben
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 12761
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Bordtennisskiva Och Whiteboard

Kombinerat bordtennisskiva och whiteboard avsett att placeras på ett 4-fots spelbord eller annat lämpligt bord.


Yttermått ca 122 x 57 cm
Utan ben
Nät, racketar och bollar medföljer

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar Riley Bordtennisskiva Och Whiteboard.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 kombifold-6-1

Kombifold 6

(9)

I lager 5 995 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Folding Combo Deluxe folding-combo-deluxe-1

Folding Combo Deluxe

(0)

I lager 4 995 kr

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

 
LFC Body Winner liverpool-body-winner-1

LFC Body Winner

(3)

I lager 199 kr (279 kr)

Harry Potter Slips Ravenclaw Mikrofiber harry-potter-slips-ravenclaw-mikrofiber-1

Harry Potter Slips Ravenclaw Mikrofiber

(2)

I lager 223 kr (279 kr)

MUFC SoccerStarz Januzaj manchester-united-soccerstarz-januzaj-1

MUFC SoccerStarz Januzaj

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

RMCF SoccerStarz Ronaldo real-madrid-soccerstarz-ronaldo-1

RMCF SoccerStarz Ronaldo

(4)

I lager 29 kr (49 kr)

Green Bay Packers Fidget Spinner green-bay-packers-fidget-spinner-1

Green Bay Packers Fidget Spinner

(0)

I lager 60 kr (119 kr)