Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket Riley Bordtennisskiva Och Whiteboard

299 kr
(799 kr)
12 mån räntefritt 25 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:Utan ben
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 12761
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Bordtennisskiva Och Whiteboard

Kombinerat bordtennisskiva och whiteboard avsett att placeras på ett 4-fots spelbord eller annat lämpligt bord.


Yttermått ca 122 x 57 cm
Utan ben
Nät, racketar och bollar medföljer

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar Riley Bordtennisskiva Och Whiteboard.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(5)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(14)

Beställningsvara 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 12 BCE Multi 12 bce-multi-12-1

BCE Multi 12

(7)

Beställningsvara 2 995 kr (3 295 kr)

Info & Val
BCE Multi 21 BCE Multi 21 bce-multi-21-1

BCE Multi 21

(1)

Beställningsvara 2 995 kr (3 495 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(1)

Beställningsvara 1 995 kr

 
LFC T-shirt Balotelli Why Always Me LFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always MeLFC T-shirt Balotelli Why Always Me liverpool-t-shirt-balotelli-why-always-me-1

LFC T-shirt Balotelli Why Always Me

(0)

I lager 209 kr (279 kr)

Batman Ryggsäck Round batman-ryggsack-round-1

Batman Ryggsäck Round

(1)

I lager 227 kr (379 kr)

EFC Strumpor Barn/Ungdom EFC Strumpor Barn/Ungdom everton-socks-1-pack-junior-12.5-3.5-1

EFC Strumpor Barn/Ungdom

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

Sverige Kortlek sverige-kortlek-1

Sverige Kortlek

(3)

I lager 35 kr (39 kr)

Sunderland SoccerStarz Cattermole sunderland-soccerstarz-cattermole-1

Sunderland SoccerStarz Cattermole

(0)

I lager 15 kr (49 kr)