Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Midfielder Heavy

3 885 kr
12 mån räntefritt 324 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: 6-8 veckor
Leveranstid:
Artikelnr: 13156
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 137 x 66 x 88 cm
Vikt: 44 kg

Midfielder Heavy

Midfielder Heavy rekommenderas till hemmiljö. Bordet har teleskopiska stänger vilket gör att de inte sticker ut på motsatt sida där spelaren står (säkerhet för nyfikna barn).

Dryckeshållare
Teleskopiska stänger (16 mm)
Yttermått: 137 x 66 x 88 cm
Stänger: 16 mm teleskopiska stålstänger
Vikt: 44 kg.

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Midfielder Heavy.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

Beställningsvara 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

Beställningsvara 4 885 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Defender defender-1

Defender

(0)

795 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

F100 F100 f100-1

F100

(6)

Beställningsvara 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(11)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

F200 f200-1

F200

(10)

I lager 5 995 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(5)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(3)

I lager 1 395 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

 
West Bromwich Albion SoccerStarz Dorrans west-bromwich-albion-soccerstarz-dorrans-1

West Bromwich Albion SoccerStarz Dorrans

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

Wales T-shirt Bale White Wales T-shirt Bale WhiteWales T-shirt Bale WhiteWales T-shirt Bale WhiteWales T-shirt Bale WhiteWales T-shirt Bale WhiteWales T-shirt Bale WhiteWales T-shirt Bale WhiteWales T-shirt Bale White wales-t-shirt-bale-white-1

Wales T-shirt Bale White

(1)

I lager 69 kr (229 kr)

Breaking Bad Resemugg I Am The One Who Knocks breaking-bad-resemugg-i-am-the-one-who-knocks-1

Breaking Bad Resemugg I Am The One Who Knocks

(1)

I lager 95 kr (159 kr)

NUFC Dekal Iphone 5/5S newcastle-united-dekal-iphone-55s-1

NUFC Dekal Iphone 5/5S

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

WHUFC Årsbok 2014 west-ham-united-årsbok-2014-1

WHUFC Årsbok 2014

(0)

I lager 36 kr (119 kr)