Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Foosballbord (Fotbollsspel) Gamesson Midfielder Heavy

4 595 kr
12 mån räntefritt 383 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 13156
Kategori: Foosballbord (Fotbollsspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 137 x 66 x 88 cm
Vikt: 44 kg

Midfielder Heavy

Midfielder Heavy rekommenderas till hemmiljö. Bordet har teleskopiska stänger vilket gör att de inte sticker ut på motsatt sida där spelaren står (säkerhet för nyfikna barn).

Dryckeshållare
Teleskopiska stänger (16 mm)
Yttermått: 137 x 66 x 88 cm
Stänger: 16 mm teleskopiska stålstänger
Vikt: 44 kg.

Foosballbord (Fotbollsspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Midfielder Heavy.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Liverpool Liverpool liverpool-1

Liverpool

(19)

I lager 5 685 kr

Milano milano-1

Milano

(1)

Beställningsvara 4 885 kr

Barcelona barcelona-1

Barcelona

(0)

I lager 1 595 kr

Professional professional-1

Professional

(1)

I lager 10 995 kr

Madrid madrid-1

Madrid

(0)

I lager 8 495 kr

F100 F100 f100-1

F100

(7)

I lager 3 995 kr (4 595 kr)

Pro Champion Pro Champion pro-champion-1

Pro Champion

(14)

I lager 8 495 kr (8 995 kr)

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

I lager 7 995 kr

Silver Olympic silver-olympic-1

Silver Olympic

(4)

I lager 13 795 kr

F1 Tele f1-tele-1

F1 Tele

(6)

I lager 2 195 kr

G2000 g2000-1

G2000

(2)

Beställningsvara 7 295 kr

F-zero F-zero f-zero-1

F-zero

(4)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

F1 F1 f1-1

F1

(8)

I lager 1 995 kr (2 195 kr)

F200 Egen Design f200-egen-design-1

F200 Egen Design

(0)

Beställningsvara Från: 9 750 kr

F200 EVO f200-evo-1

F200 EVO

(9)

I lager 5 995 kr

Foldy foldy-1

Foldy

(2)

I lager 7 495 kr

Master Champion Master Champion master-champion-1

Master Champion

(1)

I lager 11 495 kr (11 995 kr)

Special Champion special-champion-1

Special Champion

(1)

Beställningsvara 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

World Champion world-champion-1

World Champion

(0)

I lager 15 995 kr

 
Big Bang Theory Mugg Cast big-bang-theory-mugg-cast-1

Big Bang Theory Mugg Cast

(1)

I lager 69 kr (79 kr)

Stoke City Kalender 2013 Stoke City Kalender 2013 stoke-city-kalender-2013-1

Stoke City Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

Tottenham Pappersboll tottenham-pappersboll-1

Tottenham Pappersboll

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

LFC Iphone 4/4S Skal SAS liverpool-iphone-44s-skal-sas-1

LFC Iphone 4/4S Skal SAS

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

Sheffield United Kalender 2013 Sheffield United Kalender 2013 sheffield-united-kalender-2013-1

Sheffield United Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)