Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisstartkit Cornilleau Startpack Inne

199 kr
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1280
Kategori: Bordtennisstartkit
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Startpack Inne

OBS! Utseendet kan variera!

Innehåller:
2 x racketar
3 x bollar

Blad: 3 mm trä + 1,5 mm svamp
Gummi: Standard
Hastighet: 4
Spinn: 4
Kontroll: 9

Bordtennisstartkit innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Startpack Inne.

Omdömen och betyg

Karl Lennart Morgan, 2018-04-22

Bädd & Bad Aktiebolag, 2017-12-17

Haninge Kommun, Fredrika Bremergymnasiet, 2017-12-12

Haninge Kommun, Riksäpplet, 2017-12-12

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Arne Harald Göran, 2017-01-08

Ann Katarina Ulrika, 2016-06-18

Erik Teknik Fastighetsautomation AB, 2015-07-04

Sågknorren, 2015-06-27

Bogruppen, 2015-04-10

Oxbacksskolan - Högstadium, 2015-02-08

Elisabeth, 2014-08-20

Hoobworks AB, 2014-07-30

Hans Gustav, 2014-05-13

Lars Martin, 2014-05-13

Stadsbyggnadsteknik, 2014-05-11

Ryszard Kazimierz, 2014-05-05

Ulno AB, 2014-03-19

Rolf, 2014-02-05

Tommy, 2014-02-05

Posten Meddelande AB / 610287, 2013-12-11

Dan Milton, 2013-11-28
Mycket för pengarna.
Harry, 2012-01-17

Gustav, 2011-10-10

Karin, 2011-08-28

Ingrid, 2011-08-20

Christer, 2011-06-11

Jan, 2011-05-16
Välgjorda och spelvänliga
PERNILLA, 2010-10-12
det vill sticka ut lite trådar från racket men det fungerar bra ändå.
Mats, 2010-06-02

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(29)

I lager 299 kr

 
Sons Of Anarchy Mugg Anarchy sons-of-anarchy-mugg-anarchy-1

Sons Of Anarchy Mugg Anarchy

(0)

I lager 69 kr (79 kr)

Harry Potter Mugg Ronald Weasley harry-potter-mugg-ronald-weasley-1

Harry Potter Mugg Ronald Weasley

(1)

I lager 95 kr (119 kr)

LFC Huvtröja Anfield Svart LFC Huvtröja Anfield SvartLFC Huvtröja Anfield SvartLFC Huvtröja Anfield SvartLFC Huvtröja Anfield SvartLFC Huvtröja Anfield SvartLFC Huvtröja Anfield SvartLFC Huvtröja Anfield SvartLFC Huvtröja Anfield Svart liverpool-huvtroja-anfield-svart-1

LFC Huvtröja Anfield Svart

(2)

I lager 454 kr (649 kr)

Dallas Cowboys Halsduk Fade dallas-cowboys-halsduk-fade-1

Dallas Cowboys Halsduk Fade

(0)

I lager 90 kr (179 kr)

FCB SoccerStarz Toon Messi barcelona-soccerstarz-toon-messi-1

FCB SoccerStarz Toon Messi

(1)

I lager 29 kr (49 kr)