Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisstartkit Cornilleau Startpack Inne

199 kr
12 mån räntefritt 17 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1280
Kategori: Bordtennisstartkit
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Startpack Inne

OBS! Utseendet kan variera!

Innehåller:
2 x racketar
3 x bollar

Blad: 3 mm trä + 1,5 mm svamp
Gummi: Standard
Hastighet: 4
Spinn: 4
Kontroll: 9

Bordtennisstartkit innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Startpack Inne.

Omdömen och betyg

Karl Lennart Morgan, 2018-04-22

Bädd & Bad Aktiebolag, 2017-12-17

Haninge Kommun, Fredrika Bremergymnasiet, 2017-12-12

Haninge Kommun, Riksäpplet, 2017-12-12

VVS-Montörerna I Gästrikland AB, 2017-03-03

Arne Harald Göran, 2017-01-08

Ann Katarina Ulrika, 2016-06-18

Erik Teknik Fastighetsautomation AB, 2015-07-04

Sågknorren, 2015-06-27

Bogruppen, 2015-04-10

Oxbacksskolan - Högstadium, 2015-02-08

Elisabeth, 2014-08-20

Hoobworks AB, 2014-07-30

Hans Gustav, 2014-05-13

Lars Martin, 2014-05-13

Stadsbyggnadsteknik, 2014-05-11

Ryszard Kazimierz, 2014-05-05

Ulno AB, 2014-03-19

Rolf, 2014-02-05

Tommy, 2014-02-05

Posten Meddelande AB / 610287, 2013-12-11

Dan Milton, 2013-11-28
Mycket för pengarna.
Harry, 2012-01-17

Gustav, 2011-10-10

Karin, 2011-08-28

Ingrid, 2011-08-20

Christer, 2011-06-11

Jan, 2011-05-16
Välgjorda och spelvänliga
PERNILLA, 2010-10-12
det vill sticka ut lite trådar från racket men det fungerar bra ändå.
Mats, 2010-06-02

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Tacteo Pack Duo tacteo-pack-duo-1

Tacteo Pack Duo

(29)

I lager 299 kr

 
MUFC T-shirt Beckham Legend MUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham LegendMUFC T-shirt Beckham Legend manchester-united-t-shirt-beckham-legend-1

MUFC T-shirt Beckham Legend

(1)

I lager 239 kr (299 kr)

Batman Vs Superman Mugg Logo batman-vs-superman-mugg-logo-1

Batman Vs Superman Mugg Logo

(0)

I lager 36 kr (119 kr)

Anarchy Pinn anarchy-pinn-1

Anarchy Pinn

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

MUFC Affisch Martial 23 manchester-united-affisch-martial-23-1

MUFC Affisch Martial 23

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Paris Saint Germain Keps Stripe paris-saint-germain-keps-stripe-1

Paris Saint Germain Keps Stripe

(0)

I lager 174 kr (249 kr)