Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisracketar Cornilleau Sport 400

129 kr
(149 kr)
12 mån räntefritt 11 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1279
Kategori: Bordtennisracketar
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)

Sport 400

Den SPORT 400 gör att du kan uttrycka dig vid ett pingisbord. Du finner glädje i att variera din spinn. 1.8 mm beläggning gör att du kan vara djärv och du lär dig att njuta av att slå din motståndare.

Blad: 5 mm + 1,8 mm svamp
Gummi: ITTF 3 stars
Hastighet: 7
Spinn: 6
Kontroll: 8

OBS! Designen kan variera något

Bordtennisracketar innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Sport 400.

Omdömen och betyg

Eniac Data Aktiebolag, 2018-10-04

Mats Krister, 2018-07-21

Prometera AB, 2017-02-18
Skapat ny mötesstruktur
Lars Johan, 2014-01-03

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sport 100 Sport 100 sport-100-1

Sport 100

(16)

I lager 49 kr (59 kr)

Sport 200 sport-200-1

Sport 200

(2)

I lager 99 kr

Tacteo 30 tacteo-30-1

Tacteo 30

(11)

I lager 149 kr

Excell 3000 Carbon excell-3000-carbon-1

Excell 3000 Carbon

(3)

I lager 699 kr

Nexeo X90 nexeo-x90-1

Nexeo X90

(1)

I lager 499 kr

Tacteo 50 tacteo-50-1

Tacteo 50

(0)

I lager 179 kr

Excell 1000 Carbon excell-1000-carbon-1

Excell 1000 Carbon

(0)

349 kr

Perform 500 CD Coach perform-500-cd-coach-1

Perform 500 CD Coach

(0)

I lager 299 kr

Racketfodral Racketfodral racketfodral-1

Racketfodral

(2)

79 kr (129 kr)

Perform 800 perform-800-1

Perform 800

(0)

399 kr

Vaporizer vaporizer-1

Vaporizer

(0)

I lager 799 kr

Pure Color Advance pure-color-advance-1

Pure Color Advance

(0)

I lager 279 kr

Flow Spin Outdoor flow-spin-outdoor-1

Flow Spin Outdoor

(1)

179 kr

Stomme Allround Classic stomme-allround-classic-1

Stomme Allround Classic

(1)

I lager 349 kr

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm gummi-cobra-2000-20-mm-1

Gummi Cobra 2000 2.0 Mm

(1)

229 kr

Stomme Offensive Classic stomme-offensive-classic-1

Stomme Offensive Classic

(0)

I lager 349 kr

Gummi Mendo 2,0 Mm gummi-mendo-20-mm-1

Gummi Mendo 2,0 Mm

(1)

I lager 299 kr

Stomme Clipper Wood stomme-clipper-wood-1

Stomme Clipper Wood

(0)

I lager 449 kr

Gummi Calibra LT 2 Mm gummi-calibra-lt-2-mm-1

Gummi Calibra LT 2 Mm

(0)

I lager 479 kr

t3b-racketset-3-pack-1

T3B Racketset 3-pack

(0)

I lager 1 290 kr

 
Sverige Sporttröja Sweden Gul Sverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden Gul sverige-sporttroja-sweden-gul-1

Sverige Sporttröja Sweden Gul

(0)

I lager 269 kr (299 kr)

Pittsburgh Steelers Halsduk Fade pittsburgh-steelers-halsduk-fade-1

Pittsburgh Steelers Halsduk Fade

(0)

I lager 125 kr (179 kr)

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89 man-of-steel-miniaffisch-flying-1

Man Of Steel Miniaffisch Flying M89

(0)

I lager 24 kr (79 kr)

Harry Potter Miniskulptur Fawkes The Phoenix harry-potter-miniskulptur-fawkes-the-phoenix-1

Harry Potter Miniskulptur Fawkes The Phoenix

(0)

I lager 319 kr (399 kr)

CFC Bildoft  St George chelsea-bildoft--st-george-1

CFC Bildoft St George

(0)

I lager 29 kr (59 kr)