Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbollar Cornilleau Pro Vit 72-pack

249 kr
12 mån räntefritt 21 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:40 mm
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 1268
Kategori: Bordtennisbollar
Varumärke: Cornilleau
Garanti: 3 år (10 år för utomhusspelytor)
Övrigt: 40 mm

Pro Vit 72-pack

Bollar för träningsspel.

Bordtennisbollar innehåller fler produkter som liknar Cornilleau Pro Vit 72-pack.

Omdömen och betyg

SKURUPS KOMMUN, 2018-02-16

Emil, 2017-11-15

ÅF-Technology AB, 2017-02-21

Ulf, 2017-02-17
Produkten motsvarade med råge vårt önskemål
Västerås Stad Förvaltningen För Stöd, Fritid Och, 2017-01-11

Ulno AB, 2016-10-05

Per, 2016-08-23

Robert Åke, 2016-05-12

Bogruppen, 2015-04-10

Oxbacksskolan - Högstadium, 2015-02-08

Ulno AB Re: 64, 2014-09-02

UlnoAB, 2014-04-22

Andreas, 2014-01-09
Pingisbollar till bra pris!
Lars Johan, 2014-01-03

Västerås Stad, 2013-11-04

Helene, 2012-01-09

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Pro Vit 6-pack pro-vit-6-pack-1

Pro Vit 6-pack

(19)

I lager 29 kr

Pure Flerfärg 4-pack pure-flerfarg-4-pack-1

Pure Flerfärg 4-pack

(1)

I lager 39 kr

Elite Orange elite-orange-1

Elite Orange

(0)

79 kr

Elite White elite-white-1

Elite White

(0)

I lager 79 kr

p-ball-abs-evolution-orange-1

P BALL ABS EVOLUTION Orange

(0)

I lager 599 kr

 
MCFC Nappar Dribbler 2-Pack manchester-city-nappar-dribbler-2-pack-1

MCFC Nappar Dribbler 2-Pack

(0)

I lager 55 kr (79 kr)

Paris Saint Germain Keps JR paris-saint-germain-keps-jr-1

Paris Saint Germain Keps JR

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

MUFC T-shirt Beckham Silhoutte MUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham SilhoutteMUFC T-shirt Beckham Silhoutte manchester-united-t-shirt-beckham-silhoutte-1

MUFC T-shirt Beckham Silhoutte

(0)

I lager 183 kr (229 kr)

LFC Piké Classic Röd LFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic RödLFC Piké Classic Röd liverpool-pike-classic-rod-1

LFC Piké Classic Röd

(1)

I lager 299 kr (439 kr)

MCFC Barset Mini manchester-city-barset-mini-1

MCFC Barset Mini

(1)

I lager 129 kr (149 kr)