Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardköer Pool Star Sprängkö Star Assassin

1 695 kr
12 mån räntefritt 141 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:19 OZ
Lagerstatus: Beställningsvara
Artikelnr: 1110
Kategori: Biljardköer Pool
Varumärke: Star
Garanti: 36 mån
Övrigt: 19 OZ

Sprängkö Star Assassin

3/8x10 koppling i rostfritt stål
Tillverkad av nordamerikansk stenhård lönn
Trä mot trä koppling
Starkt avsmalnande skaft
Fenolspets
Svart irländsk linnelindning

Biljardköer Pool innehåller fler produkter som liknar Star Sprängkö Star Assassin.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Sprängkö Star S02 sprangko-star-s02-1

Sprängkö Star S02

(0)

Beställningsvara 1 495 kr

Sprängkö Stinger NG05 sprangko-stinger-ng05-1

Sprängkö Stinger NG05

(0)

I lager 2 995 kr

Endelskö Omega 2 Sortering Endelskö Omega 2 Sortering endelsko-omega-2-sortering-1

Endelskö Omega 2 Sortering

(53)

I lager 149 kr (199 kr)

BCE Fyrdelskö Color bce-fyrdelsko-color-1

BCE Fyrdelskö Color

(44)

I lager 249 kr

Maple Black maple-black-1

Maple Black

(27)

I lager 299 kr

Pro 27 pro-27-1

Pro 27

(10)

449 kr

Maple Brown maple-brown-1

Maple Brown

(7)

I lager 299 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Endelskö Standard 2 Sortering endelsko-standard-2-sortering-1

Endelskö Standard 2 Sortering

(29)

I lager 199 kr (249 kr)

Lucky L09 lucky-l09-1

Lucky L09

(2)

I lager 699 kr

Tvådelskö McDermott G201 tvadelsko-mcdermott-g201-1

Tvådelskö McDermott G201

(2)

Beställningsvara 2 495 kr

Fyrdelskö Pisces 145cm Fyrdelskö Pisces 145cm fyrdelsko-pisces-145cm-1

Fyrdelskö Pisces 145cm

(7)

I lager 249 kr (299 kr)

dufferin-maple-jump-1

Dufferin Maple Jump

(0)

I lager 749 kr

Dufferin 234 dufferin-234-1

Dufferin 234

(0)

449 kr

tvadelsko-tournament-champion-flash-gold-1

Tvådelskö Tournament Champion Flash Gold

(0)

449 kr

endelsko-brass-1

Endelskö Brass

(6)

Från: 129 kr

endelsko-tournament-champion-1

Endelskö Tournament Champion

(4)

I lager Från: 249 kr

Endelskö Lucky House 120 Cm endelsko-lucky-house-120-cm-1

Endelskö Lucky House 120 Cm

(8)

I lager 399 kr

clubline-102-1

Clubline 102

(0)

I lager 249 kr

riley-lanca-sightright-1

Riley Lanca SightRight

(0)

Beställningsvara 4 075 kr

 
Cars Skrivset cars-skrivset-1

Cars Skrivset

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Paris Saint Germain Keps Stripe paris-saint-germain-keps-stripe-1

Paris Saint Germain Keps Stripe

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

Sverige Sporttröja Sweden Junior Sverige Sporttröja Sweden Junior sverige-sporttroja-sweden-junior-1

Sverige Sporttröja Sweden Junior

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Friends Flasköppnare Logo friends-flaskoppnare-logo-1

Friends Flasköppnare Logo

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Beckham paris-st-germain-soccerstarz-beckham-1

Paris St Germain SoccerStarz Beckham

(0)

I lager 29 kr (49 kr)