Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Riley Flat W 6

6 995 kr
12 mån räntefritt 583 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19512
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183(L) x 97(B) x 79(H) cm

Flat W 6

Patenterar fällsystem som gör bordet till det smidigaste på marknaden.

Endast 25 cm högt ihopfällt
Ingen montering krävs
Inbyggda hjul
Snooker och biljard

Medföljer
2 st köer (122 cm)
Snookerset (48 mm)
Kritor
Borste

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Riley Flat W 6.

Omdömen och betyg

Adamant Golvteknik Aktiebolag, 2017-03-11
Bordet är jag helt nöjd med, men köerna va inte mycket att ha. En av köerna sprack i plasten på tredje stöten...
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

Beställningsvara 4 995 kr (6 995 kr)

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Cambridge 7 cambridge-7-1

Cambridge 7

(1)

I lager 6 995 kr

 
Sverige T-shirt Flag Gul Sverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag GulSverige T-shirt Flag Gul sverige-t-shirt-flag-gul-1

Sverige T-shirt Flag Gul

(0)

I lager 179 kr (199 kr)

Rangers Dekal Samsung Galaxy S5 rangers-dekal-samsung-galaxy-s5-1

Rangers Dekal Samsung Galaxy S5

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

FCB Iphone 4/4S Dekal barcelona-iphone-44s-dekal-1

FCB Iphone 4/4S Dekal

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Paris St Germain SoccerStarz Lucas Moura paris-st-germain-soccerstarz-lucas-moura-1

Paris St Germain SoccerStarz Lucas Moura

(0)

I lager 15 kr (49 kr)

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho chelsea-iphone-5-skal-3d-mourinho-1

CFC Iphone-5-skal 3D Mourinho

(0)

I lager 99 kr (199 kr)