Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Gamesson Cambridge 7

6 995 kr
12 mån räntefritt 583 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: 6-8 veckor
Leveranstid:
Artikelnr: 19231
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
* Yttermått: 213 x 118 x 80 cm
* Spelyta: 192 x 96 cm
* Vikt: 105 kg

Cambridge 7

7 fots biljardbord som passar bra för hemmet, kontoret eller fritidsgården

Yttermått: 213 x 118 x 80 cm
Spelyta: 192 x 96 cm (18 mm tjock)
Vikt: 105 kg
Automatisk bollretur
Ställbara skruvfötter
Enkel montering


Medföljer

2 st. 147 cm köer
1 set 57 mm bollar
Triangel
2 st. kritor
borste

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Gamesson Cambridge 7.

Omdömen och betyg

GISLAVEDS KOMMUN, 2017-02-21

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(13)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(5)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(0)

I lager 5 395 kr

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

Beställningsvara 1 195 kr (1 395 kr)

Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(2)

699 kr

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

Beställningsvara 5 995 kr

Clifton 6 Clifton 6 clifton-6-1

Clifton 6

(5)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(5)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(0)

I lager 4 995 kr (6 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Riley Folding Black Deluxe riley-folding-black-deluxe-1

Riley Folding Black Deluxe

(1)

Beställningsvara 4 495 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

Beställningsvara 5 495 kr

Rolling Lay Flat 5 rolling-lay-flat-5-1

Rolling Lay Flat 5

(0)

Beställningsvara 4 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

Beställningsvara 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

 
Spiderman Miniaffisch Cover M96 spiderman-miniaffisch-cover-1

Spiderman Miniaffisch Cover M96

(0)

I lager 30 kr (79 kr)

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold queens-park-rangers-golfhandduk-tri-fold-1

Queens Park Rangers Golfhandduk Tri-Fold

(0)

I lager 153 kr (229 kr)

South Park Nyckelring Fat Ass south-park-nyckelring-fat-ass-1

South Park Nyckelring Fat Ass

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

Sverige Sporttröja Sweden Gul Sverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden GulSverige Sporttröja Sweden Gul sverige-sporttroja-sweden-gul-1

Sverige Sporttröja Sweden Gul

(0)

I lager 269 kr (299 kr)

Django Unchained (the D Is Silent) Mugg django-unchained-the-d-is-silent-mugg-1

Django Unchained (the D Is Silent) Mugg

(0)

I lager 30 kr (99 kr)