Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Biljardbord Hobby Gamesson Cambridge 7

6 995 kr
12 mån räntefritt 583 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19231
Kategori: Biljardbord Hobby
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
* Yttermått: 213 x 118 x 80 cm
* Spelyta: 192 x 96 cm
* Vikt: 105 kg

Cambridge 7

7 fots biljardbord som passar bra för hemmet, kontoret eller fritidsgården

OBS! Nu med överdrag på köpet!

Yttermått: 213 x 118 x 80 cm
Spelyta: 192 x 96 cm (18 mm tjock)
Vikt: 105 kg
Automatisk bollretur
Ställbara skruvfötter
Enkel montering


Medföljer

2 st. 147 cm köer
1 set 57 mm bollar
Triangel
2 st. kritor
borste

Biljardbord Hobby innehåller fler produkter som liknar Gamesson Cambridge 7.

Omdömen och betyg

GISLAVEDS KOMMUN, 2017-02-21

Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Harvard 7 harvard-7-1

Harvard 7

(15)

I lager 6 995 kr

Yale L-foot Yale L-foot yale-l-foot-1

Yale L-foot

(6)

I lager 2 495 kr (2 895 kr)

Harvard 6 harvard-6-1

Harvard 6

(1)

I lager 5 395 kr

UCLA II UCLA II ucla-ii-1

UCLA II

(6)

I lager 995 kr (1 395 kr)

Minibiljard LTH II Minibiljard LTH II minibiljard-lth-ii-1

Minibiljard LTH II

(3)

I lager 599 kr (699 kr)

Clifton 4 Clifton 4 clifton-4-1

Clifton 4

(6)

I lager 2 495 kr (2 995 kr)

Riley Black Riley Black riley-black-1

Riley Black

(1)

Beställningsvara 4 995 kr (6 995 kr)

Supasize Folding 6 Supasize Folding 6 supasize-folding-6-1

Supasize Folding 6

(0)

I lager 7 995 kr (8 595 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Black Cat 7 black-cat-7-1

Black Cat 7

(0)

I lager 9 995 kr

Rosemont 7 rosemont-7-1

Rosemont 7

(0)

Beställningsvara 9 995 kr

Rolling Lay Flat 6 rolling-lay-flat-6-1

Rolling Lay Flat 6

(0)

I lager 5 495 kr

Flat W 6 flat-w-6-1

Flat W 6

(1)

I lager 6 995 kr

Rolling Flat W 5 rolling-flat-w-5-1

Rolling Flat W 5

(0)

I lager 5 495 kr

Vertical Folding Pool 6 vertical-folding-pool-6-1

Vertical Folding Pool 6

(0)

I lager 5 995 kr

Ray 7 ray-7-1

Ray 7

(0)

I lager 10 995 kr

 
Harry Potter Artefakter Hermione Granger harry-potter-artefakter-hermione-granger-1

Harry Potter Artefakter Hermione Granger

(1)

I lager 359 kr (449 kr)

LFC T-shirt King Kenny Röd LFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny RödLFC T-shirt King Kenny Röd liverpool-t-shirt-king-kenny-rod-1

LFC T-shirt King Kenny Röd

(3)

I lager 224 kr (299 kr)

Tottenham Ryggsäck Fade tottenham-ryggsack-fade-1

Tottenham Ryggsäck Fade

(1)

I lager 149 kr (229 kr)

West Ham Halsduk Nero west-ham-halsduk-nero-1

West Ham Halsduk Nero

(0)

I lager 89 kr (149 kr)

AFC Husalv arsenal-husalv-1

AFC Husalv

(0)

I lager 125 kr (179 kr)