Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) BCE Tornado 6

4 995 kr
(5 995 kr)
12 mån räntefritt 416 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19236
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183(L) x 97(B) x 81(H) cm
Vikt: 49 kg

Tornado 6

220V-fläkt
Justerbara fötter

Medföljer:
Pushers
Puckar

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar BCE Tornado 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 1 995 kr (2 495 kr)

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

 
LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial liverpool-iphone-55s-skal-hart-gerrard-testimonial-1

LFC Iphone 5/5s Skal Hårt Gerrard Testimonial

(0)

I lager 99 kr (199 kr)

FCB SoccerStarz Xavi barcelona-soccerstarz-xavi-1

FCB SoccerStarz Xavi

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

FCB Badlakan Impact barcelona-badlakan-impact-1

FCB Badlakan Impact

(1)

I lager 223 kr (279 kr)

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend MUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona LegendMUFC T-shirt Eric Cantona Legend manchester-united-t-shirt-eric-cantona-legend-1

MUFC T-shirt Eric Cantona Legend

(2)

I lager 223 kr (279 kr)

Harry Potter Trollkarlshatt Broom harry-potter-trollkarlshatt-broom-1

Harry Potter Trollkarlshatt Broom

(0)

I lager 118 kr (169 kr)