Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) BCE Tornado 6

4 995 kr
(5 995 kr)
12 mån räntefritt 416 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-8 veckor
Artikelnr: 19236
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183(L) x 97(B) x 81(H) cm
Vikt: 49 kg

Tornado 6

220V-fläkt
Justerbara fötter

Medföljer:
Pushers
Puckar

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar BCE Tornado 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager Från: 449 kr

 
Harry Potter Mössa Gryffindor Turn Up Stripes harry-potter-mossa-gryffindor-turn-up-stripes-1

Harry Potter Mössa Gryffindor Turn Up Stripes

(1)

I lager 127 kr (169 kr)

EFC Dekal Samsung Galaxy S5 everton-dekal-samsung-galaxy-s5-1

EFC Dekal Samsung Galaxy S5

(1)

I lager 90 kr (129 kr)

LFC Bildoft Henderson liverpool-bildoft-henderson-1

LFC Bildoft Henderson

(0)

I lager 29 kr (39 kr)

MCFC Sovdräkt Stripes 2016 manchester-city-sovdrakt-stripes-2016-1

MCFC Sovdräkt Stripes 2016

(0)

I lager 174 kr (249 kr)

CFC Julstrumpa Mini Nordic chelsea-julstrumpa-mini-nordic-1

CFC Julstrumpa Mini Nordic

(0)

I lager 34 kr (49 kr)