Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) BCE Tornado 6

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 3-8 veckor
Artikelnr: 19236
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: BCE
Garanti: 12 mån
Yttermått: 183(L) x 97(B) x 81(H) cm
Vikt: 49 kg

Tornado 6

220V-fläkt
Justerbara fötter

Medföljer:
Pushers
Puckar

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar BCE Tornado 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Raider Raider raider-1

Raider

(8)

I lager 2 295 kr (2 495 kr)

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

I lager 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

Beställningsvara 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Buzz Buzz buzz-1

Buzz

(0)

I lager 749 kr (799 kr)

 
Jack Daniels T-shirt Vintage Grå Jack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage GråJack Daniels T-shirt Vintage Grå jack-daniels-t-shirt-vintage-gra-1

Jack Daniels T-shirt Vintage Grå

(0)

I lager 150 kr (299 kr)

Sverige Socka sverige-socka-1

Sverige Socka

(4)

I lager 53 kr (59 kr)

LFC Nylonfotboll All Surface liverpool-nylonfotboll-all-surface-1

LFC Nylonfotboll All Surface

(0)

I lager 101 kr (169 kr)

Thor Nyckelring Face thor-nyckelring-face-1

Thor Nyckelring Face

(0)

I lager 23 kr (39 kr)

Suicide Squad Tatueringar suicide-squad-tatueringar-1

Suicide Squad Tatueringar

(0)

I lager 27 kr (39 kr)