Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Air Hockey Bord (airhockeyspel) Gamesson Buzz

749 kr
(799 kr)
12 mån räntefritt 62 kr / månad (avgifter tillkommer)
Produkten kan inte hämtas på vår lager i Gävle.
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 19229
Kategori: Air Hockey Bord (airhockeyspel)
Varumärke: Gamesson
Garanti: 6 mån
Yttermått: 91(L) x 46(B) x 20(H) cm
Vikt: 6 kg

Buzz

Mindre airhockeyspell som ställs på befintligt bord.

Medföljer
2 st pushers
2 st puckar

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Airhockeybordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).


Air Hockey Bord (airhockeyspel) innehåller fler produkter som liknar Gamesson Buzz.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Wasp 2 wasp-2-1

Wasp 2

(20)

799 kr

Info & Val
Coliseum 6 coliseum-6-1

Coliseum 6

(1)

I lager 7 995 kr

Info & Val
Shark Black shark-black-1

Shark Black

(0)

Beställningsvara 1 449 kr

Info & Val
Shark White Shark White shark-white-1

Shark White

(2)

I lager 1 495 kr (1 795 kr)

Madison L-Foot madison-l-foot-1

Madison L-Foot

(0)

I lager 2 495 kr

Speedy speedy-1

Speedy

(0)

Beställningsvara 49 995 kr

Info & Val
Foldair Foldair foldair-1

Foldair

(3)

I lager 4 495 kr (4 995 kr)

Info & Val
Stratos stratos-1

Stratos

(7)

Beställningsvara 9 995 kr

Info & Val
Zodiac zodiac-1

Zodiac

(2)

I lager 5 995 kr

Info & Val
Tornado 6 Tornado 6 tornado-6-1

Tornado 6

(0)

I lager 4 995 kr (5 995 kr)

 
MCFC Bildoft Crest Vit manchester-city-bildoft-crest-vit-1

MCFC Bildoft Crest Vit

(1)

I lager 29 kr (29 kr)

LFC Kepsklipp Och Markör Liverbird liverpool-kepsklipp-och-markor-liverbird-1

LFC Kepsklipp Och Markör Liverbird

(2)

I lager 80 kr (129 kr)

Green Latern Pinn Icon green-latern-pinn-icon-1

Green Latern Pinn Icon

(1)

I lager 11 kr (19 kr)

Justin Bieber Armband I Heart justin-bieber-armband-i-heart-1

Justin Bieber Armband I Heart

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

X-men Affisch Magneto Triumphant A817 x-men-affisch-magneto-triumphant-1

X-men Affisch Magneto Triumphant A817

(0)

I lager 30 kr (99 kr)