Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Stiga Sports Winner Outdoor

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21894
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Stiga Sports
Garanti:
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: 69x184x163 cm
Vikt: 60 kg

Winner Outdoor

Ett perfekt utomhusbord för hobby- och fritidsspel. Bordsskivan är speciellt preparerad för att tåla värme, regn, fukt och kyla.

Spelyta: Melamin 4 mm
Beläggning: Standard (blå)
Ram: 36 mm
Transporthjul: Dubbelhjul
Benkonstruktion: -

4 mm melaminhartsskiva
Utomhusbord
Compact-system
Nät och stolpar medföljer
EN säkerhetsnorm: 14468-1 Klass D

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Stiga Sports Winner Outdoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(0)

I lager 2 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

t3s-indoor-1

T3S Indoor

(0)

I lager 9 900 kr

 
Harry Potter Kylskåpsmagnet Slytherin harry-potter-kylskapsmagnet-slytherin-1

Harry Potter Kylskåpsmagnet Slytherin

(0)

I lager 29 kr (49 kr)

ACM Strumpor Röd milan-strumpor-raod-1

ACM Strumpor Röd

(2)

I lager 29 kr (69 kr)

Miami Heat Ryggsäck Fade miami-heat-ryggsack-fade-1

Miami Heat Ryggsäck Fade

(0)

I lager 160 kr (229 kr)

South Park Klistermärke Stan south-park-klistermarke-stan-1

South Park Klistermärke Stan

(0)

I lager 6 kr (19 kr)

MCFC Fodral Surfplatta manchester-city-fodral-surfplatta-1

MCFC Fodral Surfplatta

(0)

I lager 195 kr (279 kr)