Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Bordtennisbord (pingisbord) Stiga Sports Winner Outdoor

5 995 kr
12 mån räntefritt 500 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21894
Kategori: Bordtennisbord (pingisbord)
Varumärke: Stiga Sports
Garanti:
Spel: 274x152.5x76 cm
Ihopfälld: 69x184x163 cm
Vikt: 60 kg

Winner Outdoor

Ett perfekt utomhusbord för hobby- och fritidsspel. Bordsskivan är speciellt preparerad för att tåla värme, regn, fukt och kyla.

Spelyta: Melamin 4 mm
Beläggning: Standard (blå)
Ram: 36 mm
Transporthjul: Dubbelhjul
Benkonstruktion: -

4 mm melaminhartsskiva
Utomhusbord
Compact-system
Nät och stolpar medföljer
EN säkerhetsnorm: 14468-1 Klass D

Montering

Montering av detta bordtennisbord tar 1-2 timmar.

Nät

Nät medföljer alltid vid köp av bord.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Biljardbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Bordtennisbord (pingisbord) innehåller fler produkter som liknar Stiga Sports Winner Outdoor.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Winner Indoor winner-indoor-1

Winner Indoor

(1)

I lager 3 795 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Super Outdoor super-outdoor-1

Super Outdoor

(0)

I lager 9 995 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 18 900 kr

C-Mini Indoor c-mini-indoor-1

C-Mini Indoor

(0)

I lager 699 kr

t3t-indoor-1

T3T Indoor

(0)

I lager 24 900 kr

t37-indoor-1

T37 Indoor

(0)

I lager Från: 14 900 kr

 
CFC Bildoft chelsea-bildoft-1

CFC Bildoft

(8)

I lager 29 kr (59 kr)

Nintendo T-Shirt Mario Block Nintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario BlockNintendo T-Shirt Mario Block nintendo-t-shirt-mario-block-1

Nintendo T-Shirt Mario Block

(0)

I lager 125 kr (249 kr)

EFC Dekal Iphone 6 everton-dekal-iphone-6-1

EFC Dekal Iphone 6

(0)

I lager 39 kr (129 kr)

arsenal-olglas-hogt-wordmark-1

AFC Ölglas Högt Wordmark

(31)

I lager Från: 129 kr

Harry Potter Canvastryck Undesirable No.1 harry-potter-canvastryck-undesirable-no1-1

Harry Potter Canvastryck Undesirable No.1

(1)

I lager 183 kr (229 kr)