Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Licensierad Produkt Sight Right 3

799 kr
12 mån räntefritt 67 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21574
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Licensierad Produkt
Garanti: 24 mån

Sight Right 3

Bli en mycket bättre spelare med Rileys sensationella SightRight teknik, som bilder ihop app med din kö.

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder Blue 9,5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Askskaft
Koppling: SBS - Spiral Brass Joint System
Grepp: Inget
Delning: 1/2
Bumper: Standard
Handtag: Simulated wood detail
Övrigt: SightRight Technology

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Licensierad Produkt Sight Right 3.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

Beställningsvara 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

grand-master-4-1

Grand Master 4

(0)

I lager 1 995 kr

bce-junior-1

BCE Junior

(1)

I lager 499 kr

mark-black-1

Mark Black

(0)

349 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

Beställningsvara 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

799 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Selby selby-1

Selby

(0)

449 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

799 kr (999 kr)

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

 
NUFC Dekal Iphone 5/5S newcastle-united-dekal-iphone-55s-1

NUFC Dekal Iphone 5/5S

(0)

I lager 99 kr (129 kr)

Harry Potter Canvastryck Dumbledore harry-potter-canvastryck-dumbledore-1

Harry Potter Canvastryck Dumbledore

(0)

I lager 463 kr (579 kr)

THFC Fickkalender 2012 THFC Fickkalender 2012 tottenham-hotspur-fickkalender-2012-1

THFC Fickkalender 2012

(1)

I lager 9 kr (9 kr)

NUFC Samsung Galaxy S4-skal 3D newcastle-united-samsung-galaxy-s4-skal-3d-1

NUFC Samsung Galaxy S4-skal 3D

(0)

I lager 60 kr (199 kr)

NUFC Dekal PS4 Controller newcastle-united-dekal-ps4-controller-1

NUFC Dekal PS4 Controller

(1)

I lager 90 kr (129 kr)