Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Snookerköer Riley Selby Shockwave 6

449 kr
12 mån räntefritt 37 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 21576
Kategori: Snookerköer
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån

Selby Shockwave 6

Längd: 57 tum (ca 145cm)
Köläder Blue 9,5mm
Köben: Mässing
Vikt: Varierande
Skaft: Askskaft
Koppling: SBS - Spiral Brass Joint System
Grepp: Inget
Delning: 1/2
Bumper: Standard
Handtag: Betsat
Övrigt:

Snookerköer innehåller fler produkter som liknar Riley Selby Shockwave 6.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Selby selby-1

Selby

(0)

I lager 449 kr

Legend legend-1

Legend

(1)

I lager 1 495 kr

Classic Snooker classic-snooker-1

Classic Snooker

(0)

I lager 799 kr

Moderno 1 Moderno 1 moderno-1-1

Moderno 1

(4)

I lager 399 kr (499 kr)

ER-60 er-60-1

ER-60

(1)

I lager 449 kr

Burwat Gold Med Fodral Svart burwat-gold-med-fodral-svart-1

Burwat Gold Med Fodral Svart

(0)

Beställningsvara 2 095 kr

Grand Master Brown grand-master-brown-1

Grand Master Brown

(0)

I lager 1 695 kr

Grand Master 1 grand-master-1-1

Grand Master 1

(0)

I lager 1 695 kr

PHAT Med Smart Extender phat-med-smart-extender-1

PHAT Med Smart Extender

(0)

799 kr

Shockwave Selby Shockwave Selby shockwave-selby-1

Shockwave Selby

(1)

I lager 799 kr (999 kr)

Jimmy White 48 jimmy-white-48-1

Jimmy White 48

(3)

I lager 399 kr

Mark Selby Paket mark-selby-paket-1

Mark Selby Paket

(3)

I lager 499 kr

Classic Pool Snooker Classic Pool Snooker classic-pool-snooker-1

Classic Pool Snooker

(18)

199 kr (249 kr)

Classic SF6 classic-sf6-1

Classic SF6

(1)

I lager 449 kr

Classic SF4 classic-sf4-1

Classic SF4

(1)

I lager 279 kr

ronnie-ash-1

Ronnie Ash

(1)

779 kr

ros-osullivan-58-cue-10mm-tip-ash-shaft-12-extender-1

ROS 1

(0)

I lager 2 575 kr

jimmy-white-signature-1

Jimmy White Signature

(1)

I lager 349 kr

bce-classic-ash-1

Bce Classic Ash

(0)

I lager 399 kr

bce-sports-ash-1

BCE Sports Ash

(0)

I lager 399 kr

 
THFC Fickkalender 2012 THFC Fickkalender 2012 tottenham-hotspur-fickkalender-2012-1

THFC Fickkalender 2012

(1)

I lager 9 kr (9 kr)

AFC T-shirt Sport AFC T-shirt SportAFC T-shirt SportAFC T-shirt SportAFC T-shirt SportAFC T-shirt SportAFC T-shirt SportAFC T-shirt SportAFC T-shirt Sport arsenal-t-shirt-sport-1

AFC T-shirt Sport

(13)

I lager 149 kr (199 kr)

Big Bang Theory Mugg Your Head Will Now Explode big-bang-theory-mugg-your-head-will-now-explode-1

Big Bang Theory Mugg Your Head Will Now Explode

(3)

I lager 69 kr (99 kr)

NUFC Årsbok 2014 newcastle-united-årsbok-2014-1

NUFC Årsbok 2014

(0)

I lager 69 kr (119 kr)

Harry Potter Halsband Och Display Felix Felicis harry-potter-halsband-och-display-felix-felicis-1

Harry Potter Halsband Och Display Felix Felicis

(3)

I lager 399 kr (499 kr)