Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Norfolk Boards Mini Board Half Court Pack

12 995 kr
12 mån räntefritt 1083 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 1-3 veckor
Artikelnr: 18697
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Norfolk Boards
Garanti: 12 mån

Mini Board Half Court Pack

Banan kan monteras på cirka 15 minuter.

Varje bana levereras målad och redo för spel. Du behöver bara en fast plan yta att lägga den över. Detta kan vara av trä, betong, asfalt eller matta, inomhus eller utomhus. Små tänder på undersidan hindrar att plattorna glider.

MINI BOARD HALF COURT passar där utrymmet är begränsat.

Spelområdet på 22 fot x 4 fot 5 (6,71 1,37 meter).

Ingår för Continental Cue set bestående av 2 klubbor (aluminium), 8 puckar, resultattavla.

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Norfolk Boards Mini Board Half Court Pack.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 24 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

I lager 7 995 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(0)

I lager 7 995 kr

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(0)

I lager 37 995 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(2)

I lager 189 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

I lager 13 995 kr

Omega Outdoor Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

Beställningsvara 16 900 kr (17 900 kr)

Heritage Shuffleboard Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 17 995 kr (19 995 kr)

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 4 395 kr

Sport 250 S Crossover Outdoor sport-250-s-crossover-outdoor-1

Sport 250 S Crossover Outdoor

(0)

I lager 6 495 kr

 
Miami Heat Armband miami-heat-armband-1

Miami Heat Armband

(0)

I lager 12 kr (39 kr)

AFC SoccerStarz Giroud arsenal--soccerstarz-giroud-1

AFC SoccerStarz Giroud

(0)

I lager 29 kr (59 kr)

Frozen Klistermärke frozen-klistermarke-1

Frozen Klistermärke

(0)

I lager 11 kr (19 kr)

ACM Barset milan-barset-1

ACM Barset

(0)

I lager 129 kr (149 kr)

Friends Flasköppnare Logo friends-flaskoppnare-logo-1

Friends Flasköppnare Logo

(0)

I lager 50 kr (99 kr)