Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Shuffleboard Norfolk Boards Mini Board Half Court Pack

13 995 kr
12 mån räntefritt 1166 kr / månad (avgifter tillkommer)
Lagerstatus: 1-3 veckor
Artikelnr: 18697
Kategori: Shuffleboard
Varumärke: Norfolk Boards
Garanti: 12 mån

Mini Board Half Court Pack

Banan kan monteras på cirka 15 minuter.

Varje bana levereras målad och redo för spel. Du behöver bara en fast plan yta att lägga den över. Detta kan vara av trä, betong, asfalt eller matta, inomhus eller utomhus. Små tänder på undersidan hindrar att plattorna glider.

MINI BOARD HALF COURT passar där utrymmet är begränsat.

Spelområdet på 22 fot x 4 fot 5 (6,71 1,37 meter).

Ingår för Continental Cue set bestående av 2 klubbor (aluminium), 8 puckar, resultattavla.

Shuffleboard innehåller fler produkter som liknar Norfolk Boards Mini Board Half Court Pack.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 29 900 kr

deluxe-polycourt-pack-1

DELUXE POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 29 900 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

mini-roll-out-court-pack-1

MINI ROLL-OUT COURT PACK

(1)

I lager 7 995 kr

COMPACT EURO POLYCOURT PACK compact-euro-polycourt-pack-1

COMPACT EURO POLYCOURT PACK

(0)

Beställningsvara 17 900 kr (19 900 kr)

continental-cue-set-1

CONTINENTAL CUE SET

(0)

I lager 2 495 kr

G500 Weatherproof g500-weatherproof-1

G500 Weatherproof

(2)

Beställningsvara 7 995 kr

Sterling Shuffleboard 14 sterling-shuffleboard-14-1

Sterling Shuffleboard 14

(1)

I lager 37 995 kr

Vax Snabbt Vax Snabbt vax-snabbt-1

Vax Snabbt

(7)

I lager 149 kr

Rengöring Shuffleboard noimage

Rengöring Shuffleboard

(0)

179 kr

Siliconspray siliconspray-1

Siliconspray

(3)

189 kr

stenar-1

Stenar

(2)

I lager Från: 299 kr

Deluxe Outdoor deluxe-outdoor-1

Deluxe Outdoor

(0)

Beställningsvara 13 995 kr

Omega Outdoor omega-outdoor-1

Omega Outdoor

(0)

I lager 18 900 kr

Heritage Shuffleboard heritage-shuffleboard-1

Heritage Shuffleboard

(1)

Beställningsvara 19 995 kr

Florida florida-1

Florida

(1)

Beställningsvara 22 995 kr

Sport 100 S Crossover Outdoor sport-100-s-crossover-outdoor-1

Sport 100 S Crossover Outdoor

(3)

I lager 4 995 kr

 
Sverige Dekal Sköld sverige-dekal-skold-1

Sverige Dekal Sköld

(0)

I lager 17 kr (29 kr)

The Wrestler Mugg the-wrestler-mugg-1

The Wrestler Mugg

(0)

I lager 30 kr (99 kr)

Rangers Ölglas Högt rangers-olglas-hogt-1

Rangers Ölglas Högt

(1)

I lager 39 kr (129 kr)

Sons Of Anarchy Mugg Redwood Original sons-of-anarchy-mugg-redwood-original-1

Sons Of Anarchy Mugg Redwood Original

(0)

I lager 69 kr (99 kr)

Family Guy Pinn Evil Monkey family-guy-pinn-evil-monkey-1

Family Guy Pinn Evil Monkey

(0)

I lager 5 kr (9 kr)