Facebook

Kontakta oss

Kontakta oss

Frakt

Betalning

Betalning

Cornhole

Våra varumärken

Kombibord & Paket Riley Folding Combo Deluxe

4 995 kr
12 mån räntefritt 416 kr / månad (avgifter tillkommer)
Alt/Storlek:TT
Lagerstatus: Finns i lager
Leveranstid: 1-3 dagar
Artikelnr: 22336
Kategori: Kombibord & Paket
Varumärke: Riley
Garanti: 12 mån
Yttermått: 153(L) x 84(B) x 79(H) cm
Vikt: 40 kg

Folding Combo Deluxe

Biljardbord som lätt går att fälla upp för att ta mindre plats när man inte använder bordet.

Bordtennis medföljer
Lätt att fälla upp
Lätt att flytta
Blå duk
Ställbara fötter
Snygg Riley-design

Medföljer

2st köer 122 cm
Bollset 48 mm
Triangel
Borste
2st kritor
Instruktion för montering. Endast benen behöver monteras.

Höjd i uppfält läge 5 fot: ca 175 cm

Montering

Montering av detta fotbollsspel tar ca 1 timme.

Frakt

Det tar 1-2 dagar för bordet att nå din närmaste DSV-terminal som sedan kontaktar privatpersoner för att bestämma dag för leverans (dagtid). Företag aviseras inte utan DSV kör omgående ut bordet. Spelbordet fraktas till din ytterdörr/tomtgräns (inbärning ingår ej).

Kombibord & Paket innehåller fler produkter som liknar Riley Folding Combo Deluxe.

Omdömen och betyg

Denna produkt har inga lämnade omdömen ännu.
Produktbevakning
Tyvärr är en eller flera alternativ av denna produkt för tillfälligt slutsåld hos oss.
Skriv in dina uppgifter nedan så kontaktar vi dig när produkten finns i lager igen.

 
 
 

Liknande produkter som vi tror du gillar

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva kombifold-6-plus-bordtennisskiva-1

Kombifold 6 Plus Bordtennisskiva

(9)

I lager 5 995 kr

Bordtennisskiva Och Whiteboard Bordtennisskiva Och Whiteboard bordtennisskiva-och-whiteboard-1

Bordtennisskiva Och Whiteboard

(0)

I lager 299 kr (799 kr)

Real Air Multi Real Air Multi real-air-multi-1

Real Air Multi

(5)

I lager Från: 3 495 kr (3 995 kr)

Mars De Luxe 3in1 mars-de-luxe-3in1-1

Mars De Luxe 3in1

(6)

I lager 4 995 kr

Garlando Multi Garlando Multi garlando-multi-1

Garlando Multi

(16)

I lager 2 695 kr (3 295 kr)

Info & Val
Jupiter Tele 4 In 1 Jupiter Tele 4 In 1 jupiter-tele-4-in-1-1

Jupiter Tele 4 In 1

(2)

I lager 1 895 kr (1 995 kr)

 
Sverige Keps Tre Kronor Blå sverige-keps-tre-kronor-bla-1

Sverige Keps Tre Kronor Blå

(15)

I lager 116 kr (129 kr)

EFC Kalender 2013 EFC Kalender 2013 everton-kalender-2013-1

EFC Kalender 2013

(0)

I lager 9 kr (9 kr)

LFC T-shirt Tobi Grå LFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi GråLFC T-shirt Tobi Grå liverpool-t-shirt-tobi-gra-1

LFC T-shirt Tobi Grå

(1)

I lager 314 kr (419 kr)

NUFC Dekal Iphone 4/4S NUFC Dekal Iphone 4/4S newcastle-united-dekal-iphone-44s-1

NUFC Dekal Iphone 4/4S

(2)

I lager 99 kr (129 kr)

MUFC T-shirt Ferguson Legend MUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson LegendMUFC T-shirt Ferguson Legend manchester-united-t-shirt-ferguson-legend-1

MUFC T-shirt Ferguson Legend

(6)

I lager 183 kr (229 kr)